veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 1746-1869 Fine arts: 20ste eeuw deel II
[1747] [1748] [1749] [1750] [1751]
kavel: 1749 verkocht € 150.00

Lucio Fontana (1899-1968)

Museumjournaal serie 9 no. 5/6, 1964. Omslag (Willem Sandberg) met daarop centraal medaillon in zwart omringd door 24 doorgedrukte gaatjes, gesigneerd "L Fontana 64" in druk. Gebruikt voor dubbelnummer van Museumjournaal, Journaal van de Nederlandse musea voor moderne kunst, serie 9, no. 5/6, Otterloo, 1964. Net exemplaar, ingebonden met nrs. 1 tm 9/10 van hetzelfde jaar in halflinnen band. Ruhé/ Rigo, p. 205.