1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1998
Man Ray
-La Mode Au Congo. Studio Marconi, 1995. 9 afdrukken van originele negatieven van 'La mode au Congo', Man Ray, 1937. Nr. 822/1000 in doosje met boekje. 12 x 9 cm. De uitgave werd exclusief aangeboden bij kunstgalerie Giò Marconi, Milaan, 1995. -

verkocht € 340.00
kavel: 2000
Martien Coppens
-Monsters van de Peel. Lecturis n.v. drukkers-uitgevers Eindhoven, 1958. 36 pp. Net exemplaar. (Parr & Badger, The Photobook, vol II, p. 90. Gierstberg, Suermondt, Het Nederlandse fotoboek, p. 88.)-

verkocht € 150.00
kavel: 2001
Martien Coppens
-Land van Stilte. De Kempen, de Peel en de Kleine Meierij in de dertiger en veertiger jaren. Handschrift en namen op schutblad, voorts goed ex. Nr. 418/500. Met bedrijfsfotoboekje Coöperatievve zuivelvereniging "De Kempen", Eindhoven, 1961. Samen in orig. cassette + Het oude gelaat van Brabant. Drukkerij en Uitgeversbedrijf Lecturis bv Eindhoven, 1981.276 p. Gebonden met stofomslag + LLessen voor het oog. De fotografie van Martien Coppens. Sun, Amsterdam, 2003 - en 7 andere van Coppens.-
€ 70 - € 120
kavel: 2002
Bart Sorgedrager
-322 Squadron. Sporen van zijn verleden, lijnen in zijn geschiedenis. 's-Gravenhage, Sectie Luchtmachthistorie van de Staf van de Bevelhebber der Luchtstrijdkrachten, 1993. Oblong 4to met stofomslag. S.o. wat verkleurd, verder goed + nog 1 van dezelfde + De Unileverfabriek in Delft. Unilever, 2008. Linnen, oblong 4to + De Unileverfabriek in Vlaardingen + De Ritmeester 1887-2005. Veenendaal, Ritmeester Cigars, 2005. Gesigneerd + nog 1 gesigneerde - en 5 andere. Toegevoegd: Gemalen. Fotografie Simon van Boxtel en Goos Bronkhorst. Duo/Duo 1993.-

verkocht € 120.00
kavel: 2004
Ed van der Elsken
-Nat Lab. Eindhoven, Philips Natuurkundig Laboratorium, 1989. 1e druk. Klein slijtplekje op rug, minimaal scheurtje in achteromslag, hoek r.o. iets krom, verder goed exemplaar + Once Upon A Time. Amsterdam, Fragment, 1992. Engelse editie. Orig. linnen, groot 4to. Goed ex. + 4 programmaboekjes Nederlands Dans Theater. Foto's Ed van der Elsken. Bruna, ca. 1959-1960 - en 8 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2005
Ed van der Elsken
-Fotografie+Film 1949-1990. Kunstmuseum Wolfsburg, 2000. Orig. omslag, 4to. Achteromslag iets gekreukt, verder goed + L'Amour à Saint Germain des prés. Photo exhibition. Japanse catalogus, 1986. Groot 8vo + Jazz. J. Bernlef, Erik van den Berg. Amsterdam, Fragment, 1991. Orig. omslag, 4to - en 15 andere. Toegevoegd: dvd De verliefde camera/ The infatuated camera. 10 films and 400 photos by Ed van der Elsken. Moskwood Video.-

verkocht € 100.00
kavel: 2006
Cas Oorthuys
-Amsterdam tijdens den hongerwinter. Amsterdam, Contact, (1947). Halflinnen met orig. stofomslag, 4to. S.o. met klein aangevreten plekje, verder uitzonderlijk mooi ex. + Rotterdam. The Dynamics of a City. Text by Jan W. de Boer and 239 photographs by Cas Oorthuys. Amsterdam, Contact, (1959). Linnen met s.o. Watervlek onderzijde laatste schutblad, achterplat en s.o., s.o. met kl. scheurtjes, verder goed + Contact Photo Calendar 1956 + kalender Amsterdam See- und Rheinhafen. Amsterdam Hafenverein, 1957 + Cas Oorthuys: Contacts. Samenstelling Xavier Barral, tekst Frits Gierstberg. Nederlands Fotomuseum, 2018 + Er moet veel strijd gestreden zijn... De Vrije Katheder + Kop van Zuid, Rotterdam dynamische stad. Cas Oorthuys e.a. Duo/duo, 1996 - en 18 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 2007
Koen Wessing
-Chili September 1973. De Bezige Bij, 1973. Softcover, geniet, 24 pag. Foto's zonder tekst van de opstand tegen president Allende in Chili.-

verkocht € 300.00
kavel: 2008
Johan van der Keuken
-Paris mortel. Hilversum, (C. de Boer Jr., 1963). 1e druk. Gebonden met orig. stofomslag, 4to. Lichte vochtschade door het boek heen evenals onderaan s.o., verder goed ex. + Paris mortel retouché. Van Zoetendaal, 2013 + Wij zijn 17. Ingeleid door S. Carmiggelt. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, (1955). Bovenzijde rug licht besch., voorkant omslag iets sleets langs randen, verder goed + Achter glas. Tekst Remco Campert. Hilversum, C. de Boer Jr., 1961. Gebrocheerd, 4to. Rug sleets, schaafplekje op voorzijde, verder goed - en 13 andere.-

verkocht € 300.00
kavel: 2009
Monografieën van Nederlandse fotografen/ Monographs on Dutch photographers
-Nrs. 2, 3, 4, 6, 9, 10 en 13 uit de reeks. Fragment uitgeverij, 1993-2007. Alle gebonden met stofomslag, groot 4to. Uitgaven m.b.t. Koen Wessing, Pieter Oosterhuis, Emmy Andriesse, Jan Versnel, Eva Besnyö, Jacob Olie Jbz en Paul de Nooijer.-

verkocht € 110.00