1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 2009
Monografieën van Nederlandse fotografen/ Monographs on Dutch photographers
-Nrs. 2, 3, 4, 6, 9, 10 en 13 uit de reeks. Fragment uitgeverij, 1993-2007. Alle gebonden met stofomslag, groot 4to. Uitgaven m.b.t. Koen Wessing, Pieter Oosterhuis, Emmy Andriesse, Jan Versnel, Eva Besnyö, Jacob Olie Jbz en Paul de Nooijer.-

verkocht € 110.00
kavel: 2010
Ata Kando. Droom in het woud
-Amsterdam/ Antwerpen, Contact, 1957. 1e druk. Gebonden met stofomslag. Goed ex. + 3 andere door Kando + Achter glas. Foto's Joan van der Keuken. Tekst Remco Campert. Hilversum, C. de Boer Jr., 1961. 1e druk. Gebrocheerd. Lichte vochtschade in benedenmarge, rug onderzijde besch., verder goed + Mens en masker. Memento mori. Sculptuur van P. Toebente. Foto's van Piet Marée. Tekst van Ducanal. Gouda, Drukkerij vh Koch & Knuttel, 1959. Laatste foto met ezelsoor, verder goed - en 9 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 2011
Rineke Dijkstra. Portraits
-Schirmer/ Mosel, 2004. 1e druk. Gebonden met stofomslag. Nieuwstaat, nog in ongeopend plastic + idem, Beach Portraits. Carol Ehlers/ James Rondeau. Chicago, LaSalle Bank, 2002. 1e druk. Geb. met stofomslag. S.o. iets roestvlekkig, verder goed + idem, Figuren/ Figures. Sprengel Museum Hannover, 2018. Design Irma Boom. 143 p. + Christien Meindertsma. Bottom Ash Observatory. An incinerated municipal solid waste expedition. Photographed by Mathijs Labadie. Thomas Eyck, 2015. Geb., folio - en 2 andere.-

verkocht € 280.00
kavel: 2012
Anton Corbijn. 33 Still Lives
-Schirmer/ Mosel, 1999. Gebonden met stofomslag. S.o. iets verkleurd, verder goed + Men at Work. Thijs Heslenfeld. Hilversum, Oost West Thijs Best, (2012). 1e druk. Goed ex. + Onrustige Studies. Annaleen Louwes. Den Dolder, Het Vijfde Seizoen, 2003 - en 18 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2013
Bertien van Manen. A Hundred Summers, A Hundred Winters
-De Verbeelding, 1995. 2e druk + idem, East Wind West Wind. De Verbeelding, 2001. 1e druk + 4 andere door/ met Van Manen + Marrie Bot. Geliefden. Timeless Love. Rotterdam, Marrie Bot, 2004. 1e druk. Gebonden, 64 p. + 3 andere door Bot - en 4 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 2014
Bart Sorgedrager + Hans van de Meer
-De kabelfabriek in Amsterdam-Noord 1910-2016. Draka, Amsterdam, 2016. Een van 500 ex., gesign. Linnen geb. in cassette, als nieuw + De Kruitfabriek in Muiden (1702-2004), Muiden Chemie International, 2004. Uitgave t.g.v. de laatste werkdag van de werknemers. Oplage 500 ex. - en 5 andere door Sorgedrager + Nederland-Uit voorraad leverbaar/ The Netherlands-off the shelf. Hans van der Meer, Paradox, Edam, 2012 + Schapen Tellen. Nw-A'dam, 2007 - en 3 andere door Van de Meer.-

verkocht € 120.00
kavel: 2015
Toon Michiels + Oscar van Alphen + Willem Diepraam + Daniel Koning
-Alleen het onderweg zijn telt/what matters only is being on the road/nur das Unterwegssein zählt, Kempen Publishers, 2007. Gebonden met stofomslag - en 3 andere van Michiels + Oscar van Alphen. De slak op het grasveld/the snail in the Meadow. Fragment, 1991. Sc. + Oscar van Alphen. Monografieën van Nederlandse fotografen no 14, Focus publishing, 2008. Geb. met s.o. - en 2 andere door van Alphen + Willem Diepraam. Landschap aan zee. Focus publishing Amsterdam, 1995. Linnen, titel in wit licht sleets, verder goed ex. - en 6 andere van Diepraam + Daniel Koning. Nederland voor gevorderden. Bas Lubberhuizen, 2008 - en 7 andere door Koning.-
€ 70 - € 120
kavel: 2016
[Nederlandse landschapsfotografie] Bouwlust. The Urbanization of a Polder
-Theo Baart en Tracy Metz. Rotterdam, NAi Publishers, 1999. 1e druk. Halflinnen met stofomslag. Bovenzijde rug s.o. met kleine inkeping, achterplat met twee gaatjes + Toevallig landschap. Gerco de Ruijter. Franeker, Van Wijnen, 2010. 1e druk + Vergezicht dichtbij. A wide view Up close. Jurriaan van Kranendonk. Amsterdam, De Verbeelding, 2003. 1e druk. Geb. oblong - en 16 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2017
Sequester. Awoiska van der Molen
-Amsterdam, Fw:Books, 2014. 1e druk. Halflinnen met stofomslag + The Afronauts. Christina de Middel, Laia Abril en Ramon Pez. 2016. 2e druk. Gebrocheerd. Gesigneerd ex. + 036°04'41"N - 032°50'03"O. Eric Jan van de Geer. 2008. 1e druk. Oplage 300 ex. Linnen + 51°30'7"N - 6°45'25"O (2010) + 51°55; 51"N - 4°28'45"O (2012) door dezelfde fotograaf + Wandeling. Rob van der Nol. 2006, 1e druk - en 5 andere.-

verkocht € 175.00
kavel: 2018
[Architectuur/ ruimtelijke ordening] My Home/ Bas van Pelt
-Binnenhuisarchitectuur 1941-1995. Petra Faber. Rotterdam, 010, 1995. 1e druk. Geb. + Edges. Harry Gruyaert. Amsterdam, Mets & Schilt, 2008. 1e druk. Geb. + Werklust. Biografie van een gebruikslandschap. Theo Baart. Rotterdam, nai010/ Ideas on Paper, 2015. 1e druk + 5 andere door Theo Baart - en 19 andere.-

verkocht € 110.00