1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 2030
Melanie Bonajo. I Have A Room With Everything
-Brooklyn, Capricious, 2009. 115 p. Gebrocheerd. Incl. poster. Omslag met enkele lichte schaafplekjes, verder goed + Rineke Dijkstra & Jacob Molenhuis. Stofgoud. Amsterdam, Basalt, 1995. Lindereeks 2. Geb. met buikbandje. Voorplat met kl. besch., verder goed - en 12 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2031
Daan van Golden. Youth is an Art
-Rotterdam, Boijmans Van Beuningen Museum, 1997. 1e druk. Gebrocheerd. Hoekjes iets gestoten, verder goed ex. + Marjaana Kella. Tekstit/ texts Pia Sivenius, Jan Kaila. Amsterdam, Van Zoetendaal, 2002. 48 p. Gebonden + The Face of the Century. Photographs by Julian Germain. Amsterdam, Do Publishing, 1999. Geb. - en 12 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2032
[Naoorlogse fotografie] Paul Huf. The Smell of Success
-Groninger Museum, 1996. Portfolio met 19 enkelpagina posters en 2 dubbelpagina posters. Portfolio wat sleets langs randen, verder goed + Het zwarte goud. Het Hollandsche Uitgevershuis, (1946). Deel 1 uit de reeks Holland bouwt op! + nrs. 2, 3 en 4 uit dezelfde reeks + Fotografie van de jaren 60. Frank Horvat. Kerkdriel, Librero, 2012. 288 p. Gebonden met stofomslag + Eva Besnyö. Tineke de Ruiter. Voetnoot, 2007. Geb., 317 p. + 4 andere door/ m.b.t. Besnyö - en 20 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2033
[Oorlogsfotografie] Geert van Kersteren. Why Mister, Why? Iraq 2003-2004
-Amsterdam, Artimo, 2004. 1e druk. Tekst in Engels en Arabisch. Goed ex. + idem, Baghdad Calling. Reportages uit Turkije, Syrië, Jordanië en Irak. Rotterdam, Episode, 2008. 388 p. + James Nachtwey e.a. War: USA. Afghanistan. Iraq. New York, de.Mo, 2003. 1e druk. 415 p. Gebonden met stofomslag, folio. S.o. met lichte gebruikssporen, verder goed - en 8 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 2034
[Voetbal] Hans van der Meer. Hollandse Velden
-Jan Mulder. Amsterdam, De Verbeelding, 1998. 1e druk. Linnen met stofomslag + Hans van der Meer. Bhutan-Montserrat. The Other Final. Amsterdam, De Verbeelding/ KesselsKramer, 2002. 1e druk + Unter Spielern. Die Nationalmannschaft. Regina Schmecken. Ostfildern, Hatje Cantz, 2012. 1e druk. Halflinnen - en 5 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2035
Karl Blossfeldt
-H. Schmidt & C. Günther, Leipzig, 1942. (12= tekst), 120 (=afbeeldingen) pp. In blauw linnen. Rug aan boven-en onderrand wat slijtage,verder net exemplaar.-

verkocht € 220.00
kavel: 2036
Piet Zwart (1885-1977)
-IBB N.V. ingenieurs-bureau voor Bouwnijverheid Oegstgeest 1925-1950. Jubileumalbum, 1951. 72 pp. In linnen geb. Met inlay. Foto's Jaap d'Oliveira en Cas Oorthuis, ontwerp Piet Zwart.-

verkocht € 90.00
kavel: 2037
Henry Miller/ Brassaï. Quiet Days in Clichy
-Paris, The Olympia Press, 1956. Cover design T. Tajiri. Eerste druk. Net exemplaar.-

verkocht € 460.00
kavel: 2038
[Bedrijfsfotografie] NV. Hollandsche Draad-& Kabelfabriek Amsterdam
-Draka, ca. 1910. 8 pp. Fabricage-beschrijving van een Rubberaderleiding. 8 pp., geniet. Klein 4to. In elke rechterbovenhoek een foto-afbeelding. -

verkocht € 200.00
kavel: 2039
Bart Sorgedrager
-Mensenstroom. Herinnering aan de kernenergiecentrale Dodewaard. GKN, 1997. Oplage 1000 ex. (Parr/Badger, vol 2, p. 202).-

verkocht € 160.00