1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1910
Ken Domon. Chikuho no Kodomotchi (The Children of Chikuho)
-Tokyo, Patria Shoten, 1960. 1e druk. 96 p. Geniet, 8vo. Nietjes verwijderd, rug wat besch., verder goed. Parr/ Badger, The Photobook I, 278. Kaneko Vartanian, Japanese Photobooks, 56-61 + Tozu Nagata. Hiroshima 1960. Patria Shoten, 1960. 1e druk. 96 p. Geniet, 8vo. Goed ex.-

verkocht € 130.00
kavel: 1911
Foto en Copyright by G. Fieret Vol. I & II
-Fotomuseum Den Haag/ Voetnoot, 2004 en 2010 + Gerard Fieret (1924-2009), Monografieën van Nederlandse Fotografen deel 15, Focus Publishing, 2010. Hc met stofomslag.-

verkocht € 120.00
kavel: 1912
Foam International Photography Magazine
-12 nrs. tussen nr. 1 (2002) en nr. 53 (2019), w.v. 1 dubbel aanwezig + GUP (Guide to Unique Photography) International Photography Magazine. 48 nrs. tussen nr. 8 (2007) en nr. 62 (2019), w.v. 2 dubbel aanwezig.-

verkocht € 190.00
kavel: 1913
Weegee. Naked City
-New York, Essential Books, 1945. 1e druk. 246 p. Linnen. Licht vlekje op voorplat, verder mooi ex. Roth 118; Parr/Badger 145; Hasselblad 142 + Erskine Caldwell & Margaret Bourke-White. You Have Seen Their Faces. New York, Modern Age, 1937. 1e druk. Oorspr. omslag met stofomslag, 4to. Stofomslag gerepareerd met plakband, rug wat sleets, verder goed - en Robert Frank. The Americans. New York, Scalo, 1994. 179 p. Geb. met s.o., oblong 4to.-

verkocht € 200.00
kavel: 1914
Sanne Sannes
-Oog om oog. Sanne Sannes/ Hugo Claus. Bezige Bij, Amsterdam, 1964. Verkleurd aan boven- en onderzijde. Naam op schutblad, verder goed ex. + Vintage Photographs. Hup Gallery Amsterdam, 2008. Met expositiekaartje. Oplage 500 ex. + The Face of Love. Barnes, 1972. Gebonden met stofomslag (lichte gebruikssporen) - en 1 andere.-

verkocht € 280.00
kavel: 1915
Ginza Kaiwai, Ginza Haccho
-Yoshikazu Suzuki & Kimura Shohachi. Tokyo, Toho-Shuppan Publishing, 1954. 1e en enige druk. 2 delen. Eerste deel: talloze z/w-reproducties en 2 kleurenplaten, kartonnen platten met tipped-in illustratie en glassine stofomslag, in slipcase met bedrukte labels. Tweede deel: leporello z/w-panorama met bedrukte kartonnen platten. Het geheel in kartonnen doos met opdruk aan een zijde, vierkant 4to.-

verkocht € 720.00
kavel: 1916
[Chinese fotoboeken] Lin Zhipeng. No 223
-Taipei City, Revolution-Star, 2012. Kartonnen platten zonder rug als uitgegeven. In oorspronkelijke tas (blauwe variant) met los bijgevoegd 2 boekjes en 2 posters + Song Tiabin. Catalogue of tongue coating diagnoses. Beijing, People's Medical Publishing House, 1984. Linnen in oorspr. slipcase. Rug licht vlekkig, label op achterplat, stempeltje en nummer op titelblad, verder goed ex.-

verkocht € 75.00
kavel: 1917
Hollandse taferelen. Hans Aarsman
-Fragment uitgeverij, 1989. 1e druk. Geb. met stofomslag, oblong 4to. Goed ex. + Aarsman's Amsterdam. Foto's & notities. Hans Aarsman. De Verbeelding, 1993. 1e druk, oorspr. omslag. Oblong 4to. Vooromslag met kl. scheurtje, kl. gaatje in schutblad, verder goed + Hollandse velden. Hans van der Meer & Jan Mulder. 2e druk. De Verbeelding, 1998. Geb., oblong 4to. Inscriptie op schutblad - en 3 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1918
[Naslag] The Photobook: A History
-Volume I-III. Martin Parr & Gerry Badger. London, Phaidon, 2004-2014. 3 delen, 1e druk. Geb. met stofomslag, groot 4to.-

verkocht € 160.00
kavel: 1919
[Naslag/Japan] The Japanese Photobook 1912-1990. Manfred Heiting & Kaneko Ryuichi
-Steidl, 2017. 575 p. Gebonden, groot 4to + Japanese Photobooks of the 1960s and '70s. Kaneko Ryuichi & Ivan Vartanian. New York, Aperture, 2009. 239 p. Gebonden met buikbandje, 4to + 10 x 10 Japanese Photobooks. Edited by Matthew Carson e.a. New York, International Center of Photography, 2014. Geb., oplage van 400 - en 1 andere.-

verkocht € 380.00