1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1941
[Sociale fotografie/ protest] Blauwe Maandag. Omdat mijn huis daar stond 24 maart 1975
-Een verslag in fotoos van de gebeurtenissen die dag in de Amsterdamse Nieuwmarkt. 2e druk. Aktiegroep Nieuwmarkt. 64 p. Laatste p. los, verder goed + Leipziger Demontagebuch. Wolfgang Schneider (ed.). Leipzig & Weimar, Gustav Kiepenheuer, 1991. 3e druk. Bibliotheekstempel en -label, verder goed + Zone industrielle/ industriële zone. Dolf Toussaint. Amsterdam, Fragment, 1984. 120 p. Omslag iets verkleurd - en 18 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1942
[Sociale fotografie] Anna Beeke: Jongeren van de jaren tachtig
-Schulte en Partners, (1980). Portfolio met 5 losse foto's en inlegvel. Deksel portfolio iets losgaand in hoeken + Neem nou Henny. Zomaar een werkende jongere. Michel Szulc Krzyzanowski. Utrecht, LOVWJ, 1977. Ringgebonden. Prijsstickertje, naam voorin, verder goed + Henny, een vrouw + Henny. 10 jaar uit haar leven + Henny. Een nieuw leven + Rock 'n' Roll Times. Jurgen Vollmer. Paris, Editions de Nesle, 1980 - en 16 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1943
Nobuyoshi Araki
-Erotos. Libro port, 1993. 1e druk. Geb. met stofomslag en obi, 4to. Obi licht sleets, verder goed + Kaori. Amsterdam, Reflex, z.d. 100 p. Geb., oblong 4to. Incl. ingestoken boekje en ingelegde uitnodiging voor bijbehorende tentoonstelling. Goed ex. - en 2 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1944
[Erotica] Marcel Mariën. Woman Ajar. One hundred photographs
-Loempia, 1985. 111 p. Geb. met stofomslag, 4to. Goed ex. + Cowboy Kate & andere verhalen. Sam Haskins. Amsterdam, Bezige Bij, 1965. Geb. met s.o., folio. S.o. met chips aan randen en verkleurd aan achterzijde + nog 2 uitgaven van Cowboy Kate - en 13 andere.-

verkocht € 180.00
kavel: 1945
William Klein
-New York 1954.55. Manchester, Dewi Lewis, 1995. 254 p. Gebonden met stofomslag, folio. Goed ex. + Rome+Klein. New York, Aperture, 2009. Gebonden, 2 delen in slipcase - en Paris+Klein. Heidelberg, Edition Braus, 2002. Duitse uitgave. Geb. met s.o.-

verkocht € 205.00
kavel: 1946
Strip. One mile of urban housing in The Hague
-Photography Hans Werlemann. Design Irma Boom, Sanne Beeren. Rotterdam, NAi, 2003. Ca. 500 p. Goed ex. + Sonsbeek '72. Paul Bonger & Rick Vermeulen. Catalogus compleet in 3 delen. Druk en litho Mart. Spruyt, Amsterdam, 1972 + Belgian Solution volume 1. 300 photographs. David Helbich. Gent, MediuMER, 2013 - en 8 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1947
Martin Parr
-The Protest Box. Edited by Martin Parr with an essay by Gerry Badger. Steidl, 2010. Box met 5 facsimile-uitgaven en 1 begeleidend werk. Nr. 602/1000 + Resort: Photographs of New Brighton. Text by Ian Walker. Promenade Press, 1986. Kras op voorzijde, rug verschoten. Met opdracht van Parr aan Bart [Hartkamp] met diens stempel + Parrjektif/ Parrjective. Style Hunting in Istanbul. Mavi Jeans, 2006. Gebonden, 132 p. Met buikbandje - en 4 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1948
Nicaragua: La guerra de liberacion. Ernesto Cardenal/ Richard Cross
-Ministerio de Cultura de Nicaragua, 1982. 103 p. Gebrocheerd. Vouw in hoek l.o., vlekje op voorkant, onderzijde rug iets sleets, verder goed + Djarama PAIGC/ Bedankt PAIGC. Beelden uit Guinee-Bissau. Een fotoreportage van Koen Wessing. Amsterdam, Angola Comité, 1974. Geniet + O mundo de/ The world of Koen Wessing. CPF, 2001. 145 p. Gebonden met stofomslag - en 7 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1949
[Fotografie-tijdschriften] British Journal of Photography
-Nr. 7874 t/m 7890, 2018-2019 + Archivo. Multimap met 14 afleveringen uitgegeven vanaf november 2007. Amsterdam, Young Photographers Foundation, 2009 + Photopaper nr. 3, 4 en 47/48, 2019 + Report nr. 1-12, 2009-2019 + Unseen Magazine 1-3, 5 en 7, 2014-2019 + Unseen 2013 persmap + Useful Photography nrs. 002 en 004 - en Club Donny #5, 2010.-
€ 80 - € 150
kavel: 1950
[Bedrijfsfotografie] Paul Schuitema. De Vries Robbé & Co
-Gorinchem, Holland. N.V. Betondak, Arkel Holland. 64 pp. Fotomontage Paul Schuitema, ca. 1950. Minimale gebruikssporen, goed ex. -

verkocht € 500.00