1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1951
[Bedrijfsfotografie] Paul Schuitema
-De Vries Robbé & Co, N.V. Gorinchem. N.V.B. Gorinchem. N.V. Betondak Arkel. Gorinchem/ Arkel, ca. 1939. 68 p. Ringgebonden. Foto's en fotomontage Schuitema. Zonder transparante voorplaat, verder in goede staat. -

verkocht € 600.00
kavel: 1952
-Foto's van Rotterdam. C. Chevalier Boek-, Steen-, Staal- en Offsetdrukkerij Rotterdam, 1930. 54 p. Spiraalgebonden. Fotomontages en documentaire-foto's/ havengezichten en straatbeelden in Rotterdam.-

verkocht € 320.00
kavel: 1953
[Bedrijfsfotografie] Eva Besnyö
-Een luchtkasteel? Zonder plaats (Amsterdam), gedrukt door N.V. Verenigde Drukkerij Dico voor het Emma Kinderziekenhuis, z.d. (ca. 1950), (24) p., met 20 fotografische illustraties van Eva Brusse Besnyö en typografie van haar man Wim Brusse, enkele andere illustraties, oorspronkelijk spiraalgebonden omslag door Brandt en Zoon, 25,5 x 22 cm. -

verkocht € 110.00
kavel: 1954
[Bedrijfsfotografie] Cees van der Meulen. Tien jaar A.C.Z.
-Uitgave in eigen beheer (?) van A.C.Z. (= Aannemers Combinatie Zinkwerken) met 29 ingeplakte foto's en inleiding door fotograaf Cees van der Meulen, ca. 1969. Nawoord door Ir. A. Nijdam. Waarschijnlijk ontbreken 2 foto's (bedrukt vloeipapier wel aanwezig), verder in goede staat. Toegevoegd: 11 losse originele foto's w.v. 9 grote foto's met stempel 'Copyright Cees van der Meulen' en adres op keerzijde.-

verkocht € 100.00
kavel: 1955
[Bedrijfsfotografie] Kleurenavontuur op 0,025
-Meinard Woldringh. F. Vink. Studio Flem, NV. Ned. Rotogravure Mij. Leiden, 1961. -

verkocht € 80.00
kavel: 1956
[Bedrijfsfotografie] Vilmos Huszár (1884-1960)/ Piet Zwart (1885-1977)
-Bruynzeel's fabrieken Zaandam, 1931. Gedenkboek. Tekst C. Bruynzeel, ills. en layout V. Huszár, fotografie P. Zwart. 72 pp. Oblong. pap. omslag (verkleurd). 24 x 32 cm. Voorloper van het bedrijfsfotoboek.-

verkocht € 260.00
kavel: 1957
[Bedrijfsfotografie] Ed van der Elsken (1925-1990)
-De Jong en Van Dam N.V. Kant- en kousenfabriek 1912-1962, Hengelo, 1962. Fotografie Ed van der Elsken, ontwerp Jan Bons. Offsetdruk: Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. 30 pp. In vrijwel nieuwstaat, in originele fotopapierverpakking in origineel karton.-

verkocht € 300.00
kavel: 1958
[Bedrijfsfotografie] Coöperatieve Condensfabriek "Friesland" Leeuwarden
-Ca. 1954. 40 pp. 14 x 22 cm + Onze Fabrieken en Werkplaatsen. Lettergieterij "Amsterdam" voorh. N. Tetterode, ca. 1930. 38 pp. Omslag roestvlekkig, verder goed. 20,5 x 27,5 cm + Honderd Jaar Machine Industrie op Oostenburg Amsterdam. 1827-1927. Dr. M.G. de Boer. Amsterdam, Druk. de Bussy, 1927. 1e druk. Gebonden. Geschenkbericht geplakt op schutblad + Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. 1963-1913. Staatsspoorwegen, 1913. 1e druk. Geb. Oblong. Enkele katernen los, verder goed + Friesche Coöperatieve Zuivel-Export Vereeniging Leeuwarden. Nederland. Amsterdam, 1912. 46 pp. Oblong, 41 x 32 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1959
[Bedrijfsfotografie] PLEM 1909-1959
-Foto's Cas Oorthuys e.a. Uitgegeven bij gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de N.V. Provinciale Limburgsche Electriciteits Maatschappij te Maastricht, 1959. 1e druk. Typografisch ontwerp Dick Elffers en Ben Duijvelshoff. 154 p. 136 z/w- en 7 kleurenfoto's. Geel linnen met stofomslag. S.o. met minimale chips aan randen, verder goed - en 3 doubletten.-

verkocht € 220.00
kavel: 1960
[Bedrijfsfotografie] Eva Besnyö. Nederlandse Verbruikscoöperaties
-Rotterdam, 1952. 30 p. Ringgebonden. Zeldzaam bedrijfsfotografieboekje, uitgereikt aan de propagandisten, die bij de deelgenoten meewerkten aan de uitvoering van de ledenwerfactie 1950/52. Ontwerp Wim Brusse, gedrukt door Dico, clichés Van Leer en Co. 27,5 x 22 cm.-

verkocht € 80.00