1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1961
[Bedrijfsfotografie] 50 jaar Berkel 1898-1948: Een halve eeuw Berkel
-12 october 1898-1948. Gedenkboek, uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der maatschappij Van Berkel's Patent N.V. Samengesteld door A. Glavimans met foto's door K. Molkenboer, G.A. de Mol e.a. Bandontwerp door H.W. Tap. Rotterdam, Van Waesberghe, Hoogewerff & Richards N.V., 1948. Geb. in oorspr. verguld linnen, 4to.-

verkocht € 260.00
kavel: 1962
[Bedrijfsfotografie] Fifty Years Berkel 1898-1948
-Commemoration book, published on the occasion of the fiftieth anniversary of Maatschappij Van Berkel's Patent N.V. (Van Berkel's Patent Co. Ltd.), Rotterdam. Compiled by A. Glavimans. Photographs by K. Molkenboer, G.A. de Mol, and others. Coverdesign and drawings by H.W. Tap. Geb. in oorspr. verguld linnen, 4to.-

verkocht € 280.00
kavel: 1963
[Bedrijfsfotografie Duitsland] 50 Jahre Madaus: Eine aufgeschlossene Firma
-Barbara Schulten. Köln, Dr. Madaus & Co., (1969). Gebrocheerd in slipcase. Binding iets losgaand bij kneep, verder boek en pop-ups in goede staat. Incl. facsimile Haussegen! Ein Kochbuch en poster; zonder antwoordkaart en gele handschoen. Parr/ Badger II p. 196-197 + Lebendiger Stahl. Bilder von Kurt Blum. Text von Michele Parrella. Zürich, Fretz & Wasmuth, 1961. Gebonden. Goed ex. + Chargesheimer. Voorwoord Heinrich Böll. Köln, Kiepenheuer & Witsch, 1958. Geb. met stofomslag. S.o. met plakbandrest., verder goed - en 11 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1964
[Bedrijfsfotografie] Nico Jesse. Oranje Nassau Mijnen
-Heerlen, N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Limburgsche Steenkolenmijnen, 1953. 1e druk. Ringband in halflinnen met slipcase + PLEM 1909-1959. Foto's Cas Oorthuys e.a. Maastricht, Provinciale Limburgsche Electriciteits Maatschappij, 1959. 154 p. Gebonden met stofomslag. S.o. gescheurd langs randen, blok met lichte papiervraat in buitenmarge + De letter op straat. Jurriaan Schrofer. Wormerveer, Drukkerij Meijer, (1956). Zeldzame nieuwjaarsuitgave + 50 jaar Bruynzeel 1897-1947. Tekst Martin Redeke. Fotografische verzorging Carel Blazer. Bruynzeel Fabrieken, 1947 + Jan W.E. Buijs & Joan B. Lürsen. N.V. Drukkerij en uitgeversmaatschappij De Arbeiderspers. De Arbeiderspers, 1931. Omslag gerafeld aan randen - en 3 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1965
[Bedrijfsfotografie. Piet Zwart] Het boek van PTT
-Leiden, Ned. Rotogravure, 1938. 50 p. Ing. Boek i.o.v. en i.s.m. het Hoofdbestuur der Posterijen, Telegrafie en Telefonie samengesteld door Piet Zwart. Omslag met kl. besch. en iets roestvlekkig, onderzijde rug besch. + Het boek van PTT. Facsimile. Staatsuitgeverij, 1985 + Christiaan de Moor/ Jurriaan Schrofer e.a. PTT: De verbinding. PTT, 1962. Gebrocheerd. Rand omslag licht gekreukt, verder mooi ex. + nog 1 van dezelfde - en 7 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1966
[Piet Zwart] IBB N.V. Ingenieurs-Bureau voor Bouwnijverheid Oegstgeest 1925-1950
-Oegstgeest, IBB, 1951. Ontwerp Piet Zwart. 70 p. Gebonden. Linnen iets vlekkig, bovenzijde rug iets ingescheurd, verder goed. Met ingelegd kaartje + Piet Zwart. Fridolin Müller. Dokumente visueller Gestaltung Band 1. Teufen, Arthur Niggli, 1966. 112 p. Geb. Band wat verkleurd, verder goed - en 6 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1967
[Bedrijfsfotografie] Vuur aan zee
-Tekst Paul Rodenko e.a. Foto's Violette Cornelius, Ed van der Elsken, Paul Huf, Cas Oorthuys, Ata Kando. IJmuiden, Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken NV, 1962. 2e druk. 80 p. Buigzaam linnen. Compleet met inlay. Uitzonderlijk mooi exemplaar, handtekening op schutblad en inlay + KNHS. Buitenhaven, ertsopslagplaatsen en hoogovens. Zonder datum. Ringband met 29 fotografische ills. en 1 plattegrond op dik papier. 12,5 x 17,5 cm - en 9 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1968
[Bedrijfsfotografie] Jan Versnel. Tomado, wie glimlacht die niet zichzelf beziet
-Dordrecht, Tomado, 1962. (20) p. Kunststof ringband, kartonnen platten met fotografische ill. door Versnel. 16 x 20 cm.-

verkocht € 360.00
kavel: 1969
[Bedrijfsfotografie] Willem van de Poll. Kas-Vereeniging N.V. Amsterdam
-(Amsterdam, Kas-Vereeniging N.V. Amsterdam, 1933). (64) p. Gebrocheerd, 4to. Omslag met lichte gebruikssporen, eerste blad met wormgaatje, verder goed + Jan Schiet. N.V. Nederlandsche Machinefabriek Artillerie-Inrichtingen. Hembrug-Zaandam-Nederland. 18 juli 1957. Ringband met 10 z/w foto-ills. op dik papier. Goed ex.-

verkocht € 420.00
kavel: 1970
[Bedrijfsfotografie] Carel Blazer, Nico Wijnberg e.a. 80 jaar Van Leer
-Amsterdam, L. van Leer & Co., (1949). Orig. ringband, 4to. Omslag ontworpen door Otto Treumann + Koninklijke Papierfabrieken/ Van Gelder Zonen N.V. Fabriek Velsen. Studio Arbeiderspers. Amsterdam, Van Gelder Zonen, (1969). Achteromslag iets verkleurd, verder goed + Jan Versnel, Carel Blazer e.a. Kiekeboe-kje. Een (fotografisch) kijke om de hoeken bij Ahrend. Amsterdam, Ahrend, (1959). Geniet. Omslag iets verkleurd, verder goed + idem, Facetten XIV - en 1 andere.-

verkocht € 90.00