1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1981
[Nederlandse fotografen] Hollandse Velden
-Hans van der Meer/ Jan Mulder. De verbeelding, Amsterdam, 1998. (4), 85, (5) p. Oblong met stofomslag + Pamdorado nothing is what it seems. Paméla Schellekens, Hapax, 2005. Gesigneerd met opdracht + Giflandschap/Poisoned Landscape. Wout Berger. Fragment, 1992 -en 3 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1982
[Naslag] Photographers in the Netherlands
-Steven Wachlin. Nederlands Fotomuseum, RKD, Centraal Bureau voor Genealogie, den Haag/Rotterdam, 2011, 2 dln., 719 pp. -

verkocht € 130.00
kavel: 1990
Pay Christian Carstensen, Hans Hitzer en Friedrich Richter. Germany
-Volk und Reich Verlag, Berlin, 1936. 260 p., English edition, W.D. Bayles. Zwart-wit en kleurenfoto's, fotomontage en een uitslaande plaat. Parr I, 176.-

verkocht € 300.00
kavel: 1991
E.O. Hoppé. Deutsche Arbeit
-Bilder vom Wiederaufstieg Deutschlands. 92 Aufnahmen von E.O Hoppé, Ullstein, Berlin, 1930. 128 p. Zonder stofomslag, linnen rug ingesch., binnenzijde goed + Stanley McClatchie. Seih: Das Herz Europas. Verllag Heinrich Hoffmann, 1937. Rug deels los, platten sleets, redelijk exemplaar + Der Gigant ann der Ruhr. Herausgegeben von M.P. Block, Albertus Verlag, Berlin, 1928. 304 p. Linnen band wat roestvlekkig, binnenzijde goed. -

verkocht € 145.00
kavel: 1992
[Naslag] The Japanese Photobook. 1912-1990
-Kaneko Ryuichi/ Manfred Heiting. Göttingen, Steidl, 2017. Gebonden + Autopsie. Deutschsprachige Fotobücher 1918 bis 1945. Band 1 (van 2). Manfred Heiting/ Roland Jaeger. Idem, 2012. Geb. - en 4 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1993
Great Stalinist Photographic Books
-Moskou, Kontakt-Kultura, 2007. Gebonden met stofomslag + Manray. La Photographie à l'Envers. Emmanuelle de l'Ecotais/ Alain Sayag. Parijs, Centre Georges Pompidou/ Editions du Seuil, 1998. Linnen met s.o. + Photographies 1905-1948. Collection de Photographies du Musée National d'Art Moderne. Idem, 1996 - en 5 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1994
[Oost-Europa] Josef Sudek. Anna Fárová
-München, Gina Kehayoff, 1999. Gebonden + Czech Vision. Avant-Garde Photography in Czechoslovakia. Howard Greenberg/ Annette & Rudolf Kicken. Ostfildern, Hatje Cantz, 2007. Linnen met stofomslag + Moderni ceska kniha/ The Modern Czech Book. Foto/montaz tiskem/ Photo/Montage in Print. Deel 2. Jindrich Toman/ Zdenek Primus. Praag, KANT, 2009. Linnen - en 6 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1995
Raf Simons & David Sims. Isolated Heroes
-Raf Simons Office, Antwerpen, 2000.-

verkocht € 280.00
kavel: 1996
Foto en Copyright by G. Fieret Vol. I & II
-Fotomuseum Den Haag/Voetnoot, 2004 + Gerard Petrus Fieret. Photographs. Deborah Bell, 2003 + Copyright Sanne Sannes Archief. Hannibal, 2015. 240 pp. Nog in seal - en 8 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1997
Erwin Olaf. Espress Yourself
-Lavazza, 2005 Calendar. 58,5 x 58,5 cm. Kalender met foto's van Olaf, in orig. verpakking met drukknoppen. De kalender heeft een cover, titelpagina, 8 bladen met op elk duiding van 2 maanden en verantwoording. Ringgebonden + Pinups. Erwin Olaf, Roxy 1994 calendar. Edition limited to 2000 copies, publ. Max Studio's Amsterdam. 30 x 42 cm. Ringgebonden. -
€ 70 - € 120