[1964] [1965] [1966] [1967] [1968]
kavel: 1966 verkocht € 80.00

[Piet Zwart] IBB N.V. Ingenieurs-Bureau voor Bouwnijverheid Oegstgeest 1925-1950

Oegstgeest, IBB, 1951. Ontwerp Piet Zwart. 70 p. Gebonden. Linnen iets vlekkig, bovenzijde rug iets ingescheurd, verder goed. Met ingelegd kaartje + Piet Zwart. Fridolin Müller. Dokumente visueller Gestaltung Band 1. Teufen, Arthur Niggli, 1966. 112 p. Geb. Band wat verkleurd, verder goed - en 6 andere.
(totaal 8)