veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 2101-2120 Fotografie: persfotografie
[2103] [2104] [2105] [2106] [2107]
kavel: 2105 verkocht € 150.00

[Luchtmacht. Vliegtuigen] Verzameling van ca. 50 persfoto's,

diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes in verschillende talen, en stempels van o.a. Bouwmeester & Van Leeuwen, Frits Gerritsen, Barratt's, Fox, Reuter, Particam, United Press, Associated Press, Keystone, ANP en Nationaal Foto Persbureau, gedateerd 1947 tot 1961.
Mooie verzameling persfoto's van militaire vliegtuigen, w.o. Trident, Hawker Hunter F6, F105 Thunderchief, H21 Tandem Helicopter, F-84, B-52, Saunders-Roe A/I, Canberra Mark 2, Sea Venom AK21, English Electric P2 Lightning, Avro Vulcan, Fouga, Folland Midge (prototype of the "Gnat"), F-84-G Thunderjet, Lockheed F-94C Starfire, S2F-1 "Sentinel", Hercules "op ski's", Jindivik 2B, Blackburn YB1 en Spitfire, inclusief foto's van zulke vliegtuigen bij parades en andere feestelijke gelegenheden. (totaal ca. 50)
  Highslide JS   Highslide JS