veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 2101-2120 Fotografie: persfotografie
[2105] [2106] [2107] [2108] [2109]
kavel: 2107 verkocht € 140.00

[Marine] Verzameling van ca. 85 persfoto's,

diverse formaten, grotendeels met op de keerzijdes opgeplakte beschrijvende strookjes in verschillende talen (voornamelijk Engels), en stempels van o.a. Sem Presser (5x), De Geïllustreerde Pers, Bouwmeester & Van Leeuwen, Associated Press, Keystone, Fotobureau Holland, Nationaal Foto Persbureau, Marvo, Emil Brunner, Bips, London Express News, ANP, A. PH. de Keijzer, Fox, Deutsche Lufthansa, Publi-Press en Barrat's Photo-Press, gedateerd 1939 tot 1961 (grotendeels jaren 50).
Alle enigszins kromgetrokken, verder vrijwel alle in goede staat. Bevat voornamelijk foto's van marineschepen (w.o. vliegdekschepen), onderzeeërs (13x) en groepsportretten. Bevat tevens een mooie serie van 5 foto's van mariniers door Sem Presser. (totaal ca. 85)