2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2221
K. ten Have, Stoomkoffiebranderij Deventer: Plaatjes en Praatjes van Neerlandsch Industrie
-Ca. 1925. Compleet met 113 kleine en 4 grote plaatjes. -

verkocht € 150.00
kavel: 2222
Lot van 2: K. ten Have, Deventer: Album voor de plaatjes
-Met series: Wilde Dieren t/m Thee- en Koffie Cultuur. Compleet met 96 plaatjes + Hollandsche Cacao- en Chocoladefabrieken, voorheen Bensdorp & Co, Amsterdam: Prachtalbum voor Kunsten en Wetenschappen. Beroemde mannen der wereld, 1912. Compleet met 104 ingestoken steendrukken in ansichtformaat.-
€ 70 - € 120
kavel: 2223
Biscuitfabriek Patria, Amsterdam: Een dagje vacantie + De fabel van het Dwerghert
-C.Joh. Kieviet en M.C. van Zeggelen, ca. 1930. Kleiner formaat albums, compleet met alle plaatjes. Licht sleets aan randen, nette exemplaren.-
€ 60 - € 90
kavel: 2224
G. van der Spek, Delft. Stoom-Koffiebranderij en theehandel: Serie "Artis"
-Ca. 1920. Oblong album, incompleet met 44 van 48 ingestoken plaatjes. -

verkocht € 70.00
kavel: 2225
Arriba, Cacao- en Chocoladefabriek, v.d. Woude & Dekker, Zaandijk: Album
-1912. Compleet met 101 plaatjes (1 extra op voorplat). Zeer zeldzaam album met ingeplakte wikkels. Oblong.-

verkocht € 90.00
kavel: 2226
Ewald Behle. Eerste klasse Beschuitfabriek, Rotterdam: Foto-Album
-Ca. 1905. 108 chromolitho's ingestoken in series van 6.-

verkocht € 280.00
kavel: 2227
Joss Nuss & Co "De Tulp", Kunstinrichting, Haarlem: Oud-Nederlandsche Kleederdrachten
-1905. Serie voor over 100 jaren, compleet met 40 ingestoken kleurenansichten.-

verkocht € 100.00
kavel: 2228
P. Versloot Koffie- & Theemagazijn "Insulinde", Amsterdam: Album
-1910. Met 119 van 120 ingestoken chromolithografische plaatjes (plaatje Schietschijven ontbreekt).-

verkocht € 150.00
kavel: 2229
The Vittoria Egyptian Cigarette Comp. Miss Blanche: Xe Olympische Spelen 1932 Los Angeles
-Album 3 - 1e + 2e deel, 1932. Oblong, touwgebonden, compleet met alle plaatjes (inclusief Schoonspringen: miss Jane Fauntz).-

verkocht € 130.00
kavel: 2230
Joh. P. de Man, "De Koffieplant", Rotterdam + v/d Ben & Co, Theehandel, Rotterdam
-(1) Joh. P. de Man, Koffiebranderij "De Koffieplant": Album, ca. 1910. Compleet met 96 chromolithografische plaatjes, waarvan 95 van De Man, plaatje "Italiaansche Vrouwenkleederdracht" van B. Koorn & Co, die een identiek album uitbracht. (2) Album Van der Ben & Co, 1910. Insteekalbum voor 24 series van 6 gekleurde plaatjes. Met 75 chromo's van Van der Ben, 67 soortgelijke chromo's van McKenzie, Faam, B. Koorn & Co, etc. en 24 kleiner formaat litho's. Album met 3 later ingevoegde pagina's.-

verkocht € 280.00