2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2231
Gooische Stoomwasscherij Naarden: Gooische Bloemen
-E.H.J. Cunaens, ca. 1920. Tekst naast 12 opgeplakte platen op 12 eenzijdig bedrukte pagina's. Oblong, touwgebonden. -
€ 100 - € 200
kavel: 2232
Van Dijk's Beschuitfabriek, Haarlem: Album voor Sprookjes en Kinderrijmpjes
-Ca. 1905. Halflinnen, 4to. Compleet met 100 ingestoken plaatjes in serie 1-10 (5 elk) en 11 (50). Fraai exemplaar.-

verkocht € 170.00
kavel: 2233
Sipkes' Jamfabriek, Haarlem: Album
-Ca. 1910. Compleet met 16 series van 6 ingeplakte chromolitho's.-

verkocht € 180.00
kavel: 2234
Broodfabriek Amsterdamsche Arbeiders-Maatschappij: Album
-Ca. 1905. Met 105 (van 112) ingestoken plaatjes. Fraai exemplaar.-

verkocht € 120.00
kavel: 2235
Lot van 5: Riem-Vis, Pluimvee- en vogelvoederfabriek, Den Haag: Onze Vogels I-III
-Riem-Vis albums: Eerste serie compleet met 70 plaatjes, tweede serie compleet met pl. 71 t/m 140, derde serie compleet met pl. 141 t/m 280. 1926-33. Alle nette exemplaren in halflinnen. Toegevoegd: Sn. Levelt. Koffie- en Theehandel, Amsterdam, ca. 1925: Pluimvee van Allerlei Slag. Variant met kleurenplaatjes - en variant met bruin-witte plaatjes met deels ontbrekende rug.-

verkocht € 75.00
kavel: 2236
Bensdorp Cacao
-Reis om de wereld reeks, ca. 1910. Elk 16 pp., geniet. 18 deeltjes uit de reeks in 3 taalvarianten: Round the world Bensdorp's Cacao nrs. 1, 2, 4, 11, 12 en 16; Reis om de wereld nrs. 8, 26, 30 en 31; Voyage Autour du Monde nrs. 9, 17, 18, 22, 23, 24, 25 en 32. -
€ 60 - € 90
kavel: 2237
K. Tiktak, Groningen: Vlaggenalbum + London Caramel-Works, Breda: Vlaggen + Menschenrassen
-K. Tiktak, Groningen-Amsterdam, 1920. Album voor 240 plaatjes, waarbij de nummering door elkaar loopt. Incompleet met 233 van 240 plaatjes (excl. plaatje 179, 181, 184, 185, 187, 189 en 227) + N.V. London Caramel-Works, Breda: Album voor Vlaggen-Plaatjes, 1930. Compleet met 96 gelithografeerde plaatjes. Oblong, touwgebonden + [idem], Platen-Album Menschenrassen, ca. 1932. Incompleet met 95 van de 96 plaatjes (plaatje 13 ontbreekt).-

verkocht € 80.00
kavel: 2238
De Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam: Hollandsche Kunst
-1903. Compleet met de 320 ingestoken plaatjes + het zeldzame bijschriftenboekje + W.J. Boon & Comp. Cacaofabrikanten, Wormerveer: De Vaderlandsche Geschiedenis in Woord en Beeld. Compleet met de 122 plaatjes. Ca. 1912 - en C. van Beek Koffie- en theehandel, koloniale waren, Meerkerk: Serie Moderne Kunst, ca. 1920. 49 (van 50) ingestoken plaatjes (op achterzijde reclame Thueré's geurige China Thee).-

verkocht € 90.00
kavel: 2239
Van der Meer's Beschuitfabriek Joh. de Groot, Rijswijk: Album Vaderlandsche Geschiedenis
-Ca. 1912. Halflinnen. Compleet met 96 ingeplakte plaatjes. Album wat vlekkig.-

verkocht € 70.00
kavel: 2240
P. Mackenzie Rotterdam Thee en Koffiehandel: Dieren Cromo's Album
-Compleet met 96 ingestoken chromolitho's, 1925. 4to, halflinnen. Vochtvlekje op voorplat, verder net exemplaar van dit zeldzame album.-

verkocht € 260.00