2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2251
Koffie Hag Maatschappij Amsterdam
-Nederlandsche Heraldiek Album I en II compleet. Album I in originele kartonnen doos + nog 1 dezelfde set + Nederlandsche Gemeentewapens, in slipcase, compleet - en 23 andere Hag-uitgaven, o.a. België, Duitsland, Zweden, Joegoslavië.-
€ 100 - € 200
kavel: 2252
M. Ravenswaaij Zonen, Electrische Koffiebranderij, Tabakskerverij en Theehandel, Gorinchem
-Album uit de dierenwereld, 1e druk, 1923. Touwgebonden, compleet met 72 pop-up plaatjes + [idem] met andere voorplaat, uitgave D. Drost & Zoon, Amsterdam, schroefgebonden + N.V. Koffiebranderij en theehandel v/h Gebrs. J.A. & A. Heuff, Tiel: De mooie Betuwe, ca. 1920. Stempeltje op voorzijde + W. Hagelberg's Zoölogische Hand-atlas A t/m G in 5 albums. Album F.G. met orig. rug, overige albums met vernieuwde rug - en 3 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 2253
Korff's Cacaofabrieken, Amsterdam: Het leven van Michiel Adriaansz. De Ruyter
-in Woord en Beeld, 1907. Compleet met alle 48 insteekplaten + Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam: Fotografie Album I en II, 1904-1906. Beide compleet, rug deel II matig + De Erve H. de Jong, Wormerveer, Cacao- en chocolaadfabriekanten: Met het Maanmannetje naar de schoonste Plekjes van Nederland. Een Reisverhaal voor Kinderen tevens Photografie-Album, 1910. Compleet met alle plaatjes. Hap uit onderste deel schutblad - en 4 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2254
Lot met ca. 150 reclame-uitgaven, w.o. Thunderbirds
-International Rescue: de fantastische werkelijkheid van de 21-ste eeuw. Uitgave Albert Heijn. Complete reeks in 6 delen + Marten Toonder Studio's. Verkeerd Verkeer. Aangeboden door de Rijkspostspaarbank, 1953 + A.D. Hildebrand. De avonturen van Bert en Bettie Brinta deel 1-6 + doublures - en Nutricia kinderboekjes, 21x, incl. doublures.-

verkocht € 110.00
kavel: 2255
Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album I-III
-Plaatjes-Album 1, 1903. 30 pp. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 2, 1904. Serie 26-48. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 3, 1905. Serie 49-72. Compleet met alle insteekplaatjes + Lente; Zomer; Herfst; Winter; Het Naardermeer; Friesland - en 8 andere Verkade-albums.-

verkocht € 200.00
kavel: 2256
B. Koorn & Co, Koffiebranderij en Theehandel, Alkmaar: Van Rupsen en Vlinder
-1938. Net exemplaar, compleet + Ter Wee's Theehandel, Zaandam, 1916. Net ex. + Tieleman en Dros, Leiden: Hollandsche Molens, 1927. Omslagontwerp Tine Baanders. Net exemplaar + herdruk 1930 met ander omslag - en 14 andere albums, alle in goede staat.-

verkocht € 60.00
kavel: 2257
Wat Oude Barend Vertelde! Coop De Eenheid, Zaanstreek
-Ca. 1935. Compleet, net ex. + N.V. Uitgeversmaatschappij A. Rutgers, Naarden, De Zilveren Spiegel, ca. 1960. Compleet, goed exemplaar + De avonturen van Piet Guit zijn Klepper en zijn Haust Beschuit. Tekst van Antoinette van Dijk. Ills. van M. Güthschmidt. Serie R. 1-100 en de 2 grote platen + De wondere avonturen van Pukkie Planta dl. 1-8, incl. 3D-brilletje - en 11 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2258
De Erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam: Hollandsche Kunst 1903
-Compleet met de 320 ingestoken plaatjes + W.J. Boon & Comp. Wormerveer Cacaofabrikanten: De Vaderlandsche Geschiedenis in woord en beeld + Wed. J. van Nelle, Rotterdam: Hollandsche Kunst, 1912 + 10 deeltjes Wapen Albums Herm. Oldenkott & Zoonen - en 5 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2259
De Betuwe N.V., Tiel
-Flipje en zijn vriendjes. 9 albums, stroken niet op volgorde. 3 albums zonder ringband + losse stroken + Flipje 1 t/m 46. Tiel, De Betuwe - en 3 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2260
[Film] Miss Blanche: In Filmland
-1933. Touwgebonden, oblong album. Incompleet met 76 plaatjes + Het Weekblad. Cinema & Theater. Nrs. 429, 461, 485, 489, 496. Leiden, 1932-1933 + Nieuw Weekblad voor de Cinematografie. Jrg. 1947, nrs. 14 en 17. Den Haag + 9 andere bladen w.o. ABC en "Extra" + ca. 80 filmadvertenties w.o. van N.V. City Film, Universal International Films Nederland N.V. en Filmex N.V., ca. 1935-1960 - en 5 andere.-
€ 80 - € 150