2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2261
Rademaker's Chocolade, 's-Gravenhage: Album Kluchtige plaatjes met vroolijke tekst op rijm
-1910. Compleet met 8 series van 6 plaatjes en 6 teksten.-

verkocht € 350.00
kavel: 2262
U.J. Beumée Pluimvee- en Vogelvoeders, Groningen: Vogel-Plaatjes album
-Compleet met 30 ingestoken chromolitho's. -

verkocht € 160.00
kavel: 2263
Weesper Cacaofabriek De Valk: Postzegel-Album van Bruine & Raadsheer
-Ca. 1910. Album met 48 ingestoken chromolitho's. Rug geschaafd, vochtvlek aan rechterzijde voorplat, verder goed exemplaar van dit zeldzame album.-

verkocht € 100.00
kavel: 2264
Bakkerij De Ster, Westerhoven: Gevaren der Wildernis
-Met een keurcollectie van aquarellen uit het dierenrijk door H.G. Kemperman. Aquarellen J. v.d. Broecke. Steen & Offsetdrukkerij Kunst & Arbeid te Weesp, verzorgd door Reclamestudio Jaak, Amsterdam, 1936. 60 pp. Compleet met 100 plaatjes en 4 grotere platen + Beschuit- Koek- en Cakesfabriek "De Tijdgeest", Groningen: Dierenalbum, 1930. Compleet met 112 plaatjes. Band smoezelig. Toegevoegd: Stoomkoffiebranderij en Theehandel H. Smith Groningen: Dierenalbum, 1929. Compleet met 128 plaatjes. Rug besch., verder goed.-
€ 70 - € 120
kavel: 2265
Coöperatieve Inkoop Vereeniging Enkabé: Auto-Album + Kellogg's Auto-album
-Auto-album Merken-wedstrijd. Enkabé Rotterdam, ca. 1933. Oblong, gebrocheerd. Met 48 ingeplakte zwart-wit auto-fotoplaatjes + Kellog's Cornflakes, Wormerveer: Auto-album, 1949. Compleet met 40 plaatjes.-

verkocht € 110.00
kavel: 2266
Ten Have vacuum koffie, Deventer: Martin Evans en de Zero Vaart
-Oblong, geniet. Compleet met alle 125 plaatjes. -

verkocht € 90.00
kavel: 2267
Ned. Banketbakkers Vereeniging, Amsterdam: De lotgevallen van Witje en Gitje
-Ko Gallino met ills. van Peter Lutz, 1932. Aan randen licht gesch., verder goed ex. + H.E. Mulder's speciale Roggebroodfabriek Giekerk: Mitok de jonge eskimo. Willy Schermelé, 1933. Net ex., compleet met 64 plaatjes + Job en Sijmen op stap. Mevr. E. Belinante-Belinfante. Geïll. door Freddie Langeler. 24 pp. Compleet met alle plaatjes. Rug aan bovenzijde besch. - en Met z'n drieën er op uit. Willy Schemerlé, 1934. Compleet met alle plaatjes. Voorplat l.o. licht besch., verder goed exemplaar.-

verkocht € 75.00
kavel: 2268
Firma Boersma, Dokkum: Van Vikingschip tot straaljager
-1952. Net en compleet exemplaar + SPARO. Mijn Vliegtuig-Vademecum. Album met 47 (van 48) vliegtuig-insteek-fotokaarten. Beschreven door deskundige V.O. Lant. Kleine besch. aan rug, verder goed + Van Slooten N.V. Pepermuntfabriek, Leeuwarden: Luchtvaart Album I, 1937. Compleet met 48 fotoplaatjes. Oblong, touwgebonden - en Van Slooten N.V. Pepermuntfabriek, Leeuwarden: Luchtvaart Album I, 1939. Compleet met 48 fotoplaatjes (plaatje 45 zonder witrand).-

verkocht € 90.00
kavel: 2270
N.V. Koffiebranderij en theehandel v/h Gebrs. J.A. & A. Heuff, Tiel, ca. 1920
-Alle 3 de albums van Heuff: De mooie Betuwe; Door 't Bonte Brabant, compleet. Naam op schutblad; Langs de oevers van Maas, Waal en Rijn. Alle circa 1920.-

verkocht € 70.00
kavel: 2271
Stollwerk's Sammel-Album no. 2
-Verlag von Gebr. Stollwerck, Köln - Berlin - Pressburg - Wien, 1899 + Album No. 2, Le Monde des Animaux. Bruxelles, Stollwerck Frères, ca. 1910.-

verkocht € 75.00