2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2272
[Sluitzegels] Dureya, Sanders, Haust, Dobbelman & Van Houten: 5 reclame-albums in één
-Album met 250 zegels: 5 complete reeksen bijeengebonden, uitgaves van Corn Products Company (Dureya Maizena), Amsterdam: Europeesche Vlaggen 1ste serie; N.V. Stoom Zeep- Eau de Cologne- en Parfumerieënfabriek vh Sanders & Co, Leiden: Beroemde mannen 1ste serie; J.H. Haust & Zonen, Koninklijke Beschuit- en koekfabrieken, Amsterdam: Vaartuigen 1ste serie; N.V. Louis Dobbelmann, Rotterdam: Wilde dieren 1ste serie; C.J. van Houten & Zoon, Weesp: Vliegtuigen. Elk in 50 zegels.-
€ 80 - € 150
kavel: 2273
Droste & Co, Cacao- en Chocoladefabriek, Haarlem: Vlaggenboek
-1914. Compleet met 140 chromozegels van vlaggen. 4to, halflinnen + N.V. Cacao A. Driessen, Rotterdam: Atlas met vlaggen album van Nederland en Europa, 1936. Compleet, in goede staat + Cento Tobacco Cie N.V., Amsterdam, Vaandrig shag: Vlaggen van alle landen, 1950. Incompl. met 90 van de 113 plaatjes - en NEWA sigarenfabrikant, Uitgeverij Steeds Bereid, Leiden: Nederlandsche Heraldiek. Zuid-Holland. Album I Gemeentewapens. Incompleet met 112 van 192 sigarenbandjes.-

verkocht € 80.00
kavel: 2274
Tobler & Co, fabrique de chocolat, Berne: Album pour Cartes Reclame
-Zwiterserland, 1903. Net exemplaar, incompleet met 175 van 180 chromo's + Albumo di Reklamo Marki di Societo Anonima Chokolado Tobler, Bern, Suisia, ca. 1910. Vrijwel compleet met 1493 van 1500 plaatjes. -
€ 80 - € 150
kavel: 2275
Albers Creameries, Dordrecht: Nederlands Indië + A.C.L. Album no 2. Duitsche Hoofdsteden
-(1) Nederlands Indië door J.L. Hooftman, 1910. Compleet met 96 insteekplaatjes. (2) Duitsche Hoofdsteden, 1913. Compleet met alle 72 plaatjes, geplakt (niet ingestoken). Halflinnen. Beide albums in goede staat.-

verkocht € 80.00
kavel: 2276
Lot van 4: (1) De Boter-Maatschappij "De Veluwe": Geschiedenis van Napoleon 1813-1913
-Rotterdam, Den Haag, Leiden, 1913. Incompleet met 43 van 60 plaatjes. (2) Korff Cacao, Amsterdam en Pottenbrunn: Het leven van Michiel Adriaan de Ruyter in woord en beeld, 1907. Compleet met 48 ingestoken kaarten. (3) N. Christelijke Scheurkalender 1883: Twaalf tafereelen uit het leven van Michiel Adriaansz. de Ruyter. H. De Hoogh & Co, Amsterdam, H.H. Blankenberg Jr. 12-bladige leporello-uitgaven met twaalf opgeplakte gelithografeerde plaatjes. Rug met zuurvrij tape gerest. (4) Leiden, Koninklijke Zeepfabrieken Sanders: Een geurige bloemenkrans rond de beeltenis van Marie Antoinette, ca. 1950.-

verkocht € 90.00
kavel: 2277
Stereo Beschuit- en Koekfabriek N.V., Rotterdam: Piccolo's Reis naar Atlantis
-+ Piccolo's Reis naar de maan. Beide Rotterdam, ca. 1952. Vierkante geniete albumpjes met elk 40 plaatjes. Compleet. Kaftjes geplastificeerd + Smith Chewing Sweet: Naar de Geheimzinnige Maanvallei. Deel 1 (dl. 2 nooit verschenen), 1957. Compleet met 60 plaatjes + N.V. vh G. v. Voornveld & Co, Amsterdam (Venco drop): Kasper Kwiek. Klein langwerpig boekje, 15 p. met 14 plaatjes - toegevoegd: Relica N.V. de Steeg behangsels, ca. 1920. Serie van 10 losse A.N.W.B.-zegels voor een album.-

verkocht € 190.00
kavel: 2278
Stoomkoffiebranderij & Theehandel Hendrik van der Vijver, Rotterdam: De Ontwikkeling van
-het Verkeerswezen. Ca. 1930. Compleet met 100 plaatjes. Geniet. Rug gerestaureerd + Verschure's Margarine Fabrieken, Rotterdam: Per auto door Nederland. Ca. 1925, aan rug gerest., compleet met alle plaatjes + 1000 PK, Bert Prinsen Geerligs, Vlinder Lucifers, Weert. Ca. 1930. Plaatjesalbum compleet met alle plaatjes, rug aan boven- en onderzijde licht beschadigd.-

verkocht € 75.00
kavel: 2279
Gebr. v.d. Biggelaar, Stoomkoffiebranderij, Breda: Vogels- vlinders- & bloemenalbum
-1921. Compleet met alle 72 insteekplaatjes. Net exemplaar + Boldoot: De Taal der Bloemen, ca. 1910. Complete set van 64 plaatjes in privé-album.-

verkocht € 190.00
kavel: 2280
Thee-Mélange merk: Gekroonde R, Rotterdam: Album Tropische Planten
-Ca. 1915. Geniet. Compleet met 25 gelithografeerde langwerpige plaatjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 2281
Lot van 5 plaatjesalbums
-Koninklijke Fabrieken Lensvelt Nicola, Den Haag: Van Graan tot Brood. Geniet, met blauwe rugband. Compleet met 72 plaatjes. Illustraties van Henri Pieck, ca. 1935 + Keg's Theehandel, Zaandam: Album Theeplaatjes, 1914, blauw. Compleet met 72 ingestoken plaatjes + J.C. Baan & Co, thee en koffie, Alkmaar: Nederlandsche Insecten, 1915. Compleet met 180 plaatjes. Variant (?) met opgeplakte voorplaat, in halflinnen + Astra, Nouvelles Huileries Anversoises, Brussel, België: Le Tour du monde d'un petit Belge/ Reis om de wereld door een kleinen Belg Album, ca. 1930. Compleet met 25 plaatjes + [idem], Les Moyens de transport et les modes à travers les âges/ Vervoer en kleederdracht door de eeuwen. Compleet met 25 plaatjes.-

verkocht € 170.00