2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

kavel: 2292
Boekdrukkerij "Helmond", Helmond, 1948: Plakprentenboek
-nos. 3 (incompleet), 5 en 8; Sprookjes-plakboek nrs. 1, 3, 4 en 5 en 11 (incompleet) + Kanis & Gunnink N.V., Importeurs, Stoomkoffiebranderij en Theehandel, Kampen, 1928: Gulliver's Reizen. Gulliver bij de dwergen/ Gulliver bij de reuzen. Compleet, aan onderzijde lichte vochtschade + Paul C. Kaiser, Biskwie-, Koek- en Beschuitfabrieken: Paula en de Vacantie op de Dorpsschool. Een lees en prentenboek om zelf te illustreeren, 1931 + K. Ten Have's Koffie-, Thee- en Tabakshandel Deventer: De geschiedenis van Langejan en zijn ezel Caliban. A. Rodrigues, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1930. Compleet met 125 plaatjes + K. ten Have's Koffie-, Thee- en Tabakshandel Deventer: De verdere geschiedenis van Langejan en zijn Ezel Caliban. H. Vettewinkel, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1937. Compleet met 125 plaatjes. Lichte gebruikssporen.-

verkocht € 70.00
kavel: 2293
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam:
-Fotografie-Album I-III 1904-1906. Alle compleet. Deel I voorplat ernstig besch., deel 2 besch. linkerzijde voorplat, deel 3 goed + Dierenleven. Album no. 4, 1907. Net exemplaar - en De Erve H. de Jong, Wormerveer, Cacao- en chocolaadfabriekanten: Met het Maanmannetje naar de schoonste Plekjes van Nederland. Een Reisverhaal voor Kinderen tevens Photografie-Album, 1910. Compleet met alle plaatjes. Net exemplaar.-
€ 100 - € 200
kavel: 2294
Ten Cate's Thee, Amsterdam: Plaatjes-Album
-De Post in...-plaatjes-album. Met 46 van 48 chromolitho plaatjes - en 2 kopieën + Faam N.V., fabriek van chocolade en suikerwerken, Breda: Collection "La Poste", 84 van 86 plaatjes (68 en 85 ontbreken) in schriftje geplakt + The Tji-Wangie Tea Companie, 's-Gravenhage: Zwartjes-Album, ca. 1900. Met 63 zwartjes van diverse merken + F. Korff & Cie, Pottenbrun en Amsterdam: Korff's Briefkaarten Album, 1920 (opgenomen met levensgevaar in den dierentuin van Amsterdam, aldus het voorwoord) met 13 van de 40 insteek-fotokaarten - en 3 andere kaarten.-

verkocht € 340.00
kavel: 2295
C. Schilte & Co, Delft: Album Kennis en Kunst
-1924. Compleet met 72 chromolitho's + Stoom-Koekfabriek "Holland", Leiden: Biesiot's Holland's Roem Album, 1915. Compleet. Rug gerest. Enkele gebruikssporen, vrij goed ex. + G. v.d. Spek, Delft, Schiedam, Amsterdam: Artiesten Serie I + [idem], Serie G. Schilderachtig Nederland + Drukkerij W. Nederkoorn, Alkmaar: 56 kunstplaten naar de beroemde schilderijen van JG Gerstenhauer, 1916. Compleet met alle ansichten + Theehandel J. Tarée, Amsterdam: Menschelyke Beezigheeden, 1928. Goed en compleet ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 2296
Andath Tobacco Company Ltd: Rubens. Masterpieces in colour
-Splendo Cigarettes, Nederlands-Indië, 1916. 79 pp. Compleet met plaatjes. -
€ 70 - € 120
kavel: 2297
Lot van 26 plaatjesalbums
-Nederlandsche Plantenboterfabriek, Amsterdam: Schepen uit alle tijden, 1917. Compleet met alle plaatjes. Slijtageplekjes voorplat, verder goed + Verkade: Friesland, 1918. Compleet met alle plaatjes, net exemplaar + Sigarenfabriek vh Gebrs. Majoor Beverwijk: Ons Hoenderboek 1e deel, 1929 - en 23 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2298
Edition du Patrimoine du Musée Royal d'Histoire Naturelle de Belgique: Les oiseaux
-de la Belgique, 1943. Compleet met 350 ingestoken kaarten. Goed exemplaar.-

verkocht € 110.00
kavel: 2299
[Automobilia] IMA Internationaal Motorvoertuig Archief
-Marinus Schoevers, Amsterdam, 1951. 30 pp. + privé-album met 279 los ingestoken plaatjes IMA + ringalbum Veilig Verkeer, 1953 met 159 plaatjes + Actie Veilig Verkeer. Sigarenbandjes Album 1957 met 159 plaatjes + Verbond voor Veilig Verkeer, Utrecht: Een pinguinverhaaltje met plakplaatjes (Voor kleuterscholen en 1e en 2e klas l.o.), ca. 1955 - en Uitgeverij Motorbron, Maarn. Motoralbum 1, ca. 1950. 339 van 368 plaatjes aanwezig. -

verkocht € 95.00
kavel: 2300
Diverse albums
-Lot met 10 vroege Verkade-albums (Zomer; Winter; Friesland; Blonde Duinen; De Vecht; De IJsel; Het Naardermeer; Bosch en Heide; Langs de Zuiderzee); 2x Miss Blanche Album K.N.V.B.-elftallen 3e serie, 1931/32; Koorn, Koffiebranderij en Theehandel, Alkmaar: Van Rupsen en Vlinders, 1935; Wijchgel's Thee, Arnhem: Het Land zijner Moeder. Compleet met 120 plaatjes en erratum-plaatje voorin - en 6 andere.-

verkocht € 75.00