[2143] [2145] [2146] [2147] [2148]
kavel: 2146 verkocht € 280.00

[Egypte, Israël etc.] Serie van 39 albumen foto's,

ca. 1880, op enkele na ca. 28 x 22 cm., vrijwel alle getiteld in het negatief, grotendeels gesigneerd in het negatief door o.a. Bonfils (minimaal 9x) en Zangaki (ca. 19x), alle opgeplakt op uniforme kartonnen dragers.
De titels en signaturen zijn deels onleesbaar/ slecht leesbaar (verbleekt), bij enkele foto's is er in pen een titel toegevoegd. Meerdere foto's met andere (kleine) gebreken. Prachtige serie foto's, waaronder een flink aantal alledaagse scènes, met titels als "Cafetier ambulante dans les rues de Jérusalem", "Bazar de Jaffa", "Chasse des Poux", "Rabbin Juif à Jerusalem", "Écrivain Arabe à Bab-el-Ouady", "Mur ou les Juifs vont pleurer", "Caffee Arabe", "Caire. Vue générale des Piramides", "Caire. Tombeau du Kalife (...)" en "Bédouines du Moab devant leur tente". (totaal 39)