[2146] [2147] [2148] [2149]
kavel: 2148 € 150 - € 300

Rommert Boonstra (1942-)

Staged photography: 3 afdrukken op klassiek fotopapier (geen pigmentdruk), elk uit een oplage van 10 ex. Ingelijst met passe-partout achter glas. Elk ca. 64 x 50 cm. Buitenformaat: tweemaal 93 x 73 cm., eenmaal 93 x 83 cm. Signatuur, jaartal en oplagenummer met marker op achterzijde. In goede staat, houten lijst met lichte gebruikssporen.
(totaal 3)