[2141] [2142] [2143] [2145] [2146]
kavel: 2143 verkocht € 170.00

Portret van Richard Wagner, ca. 1870

Fotograaf Joseph Albert, München. Albuminedruk, 41 x 32,5 cm (ovaal). Geplakt op karton onder passe-partout.
Iets roestvlekkig langs rand, verder goed.