[2136] [2137] [2138] [2141] [2142]
kavel: 2138 verkocht € 75.00

Anoniem (21ste eeuw). (Spiegelende gevel van een flatgebouw).

Kleurenfoto, 39 x 29,5 cm., luxueus en schitterend ingelijst door John Jones te Londen (lijst met minimale imperfecties).
Prachtige, superstrakke foto met mooie kleurstelling en abstracte kwaliteit.
  Highslide JS