LOT 1208
SOLD €150,00

Georges van Raemdonck (1888-1966)

7 drawings illustrated in De Notenkraker, each ± 24.5 x 32 cm: (1) "Dag van "Heilige gevoelens". Teekening goedgekeurd door het "Komitee tegen Volksverwildering""; (2) "Joseph Wauters". Cartoon owing to his passing in 1929; (3) "Waar het Kerkelijke leven bloeit doet het licht des Evangelies ook voor het maatschappelijk leven zijn beginsel stralen en glanzen. (Utrechtse Courant)"; (4) "Oorlog met Rusland. Het ideaal van pater de Greeve"; (5) "Mobilisatie slachtoffers. Weg er mee - Kan niets meer mee doen."; (6) "Bal Masqué & Costume avec Attractioins. Twaalfden Roomschen Studentendag Nijmegen"; (7) "Kapitulanten".

(total 7)