veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1476] [1477] [1478] [1479] [1481]
kavel: 1478 verkocht € 140.00

Negen stuks oude grafiek: (1) Reinier Nooms (1623/1624-1664). (Schepen op een ruige zee)

Ets uit de serie van 8 binnenlandse waterwegen, 12,7 x 20 cm, gesigneerd (op het stukje wrakhout) en genummerd 3 in de plaat, onder passepartout.
Enigszins gebruind; met aantekening in potlood op het passepartout: "Editie 1795"; Hollstein 106, 2de en laatste staat); (2) Jan van den Hecke I (1619/1620-1684). (Drie koeien). Ets, 10,3 x 16,2 cm. Scheurtje en marginaal ontbrekende stukjes in rechtermarge. Dutuit 32. Met verzamelaarsmerk C.W. Lüdert verso (Lugt 1697, ca. 1860); (3) Hermannus Fock (1766-1822). (Rivierlandschap met koeien en een zeilbootje). Ets, 11,7 x 8,5 cm. Hippert & Linnig 26, 3de en laatste staat. En met nog 6 diverse andere, w.o. een prachtig gemaakte ets van het dekken van een merrie door een hengst, begeleid door 2 mannen. (totaal 9)