veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1473] [1474] [1475] [1476] [1477]
kavel: 1475 verkocht € 80.00

[Prikwerk] (Moeder met 2 kinderen in een prieel)

"Prikwerk" (de figuren zijn ontstaan door het prikken van duizenden minuscule gaatjes), voltooid als gouache, 27 x 35 cm, ca. 1800.
Gevouwen, deels watervlekkig en de decoratieve omlijsting ontbreekt grotendeels. Desondanks een prachtig, heldergekleurd en verrassend stuk.