veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1470] [1471] [1472] [1473] [1474]
kavel: 1472 verkocht € 240.00

Tien tekeningen: (1) Andreas Gerrit Jacobsen (1806-1868). "Westerborck"

Tekening in pen en inkt, voltooid als aquarel, bladgrootte 27 x 37 cm, in pen gesigneerd en gedateerd 1858 l.o., getiteld in pen op keerzijde.
Kreukjes en vage vouwen, klein scheurtje in rechterbovenhoek. En met nog 9 andere, w.o. "Amerikaanse eik vóór Rijnheuvel doorkijkje Betuwe" (aquarel gemonogrammeerd "CvE 93" (een lid van de familie Van Eeghen)) en een tekening getiteld "Brink, Langenberg" door Arnold Valkenborn (1925). (totaal 10)