veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1470] [1471] [1472] [1473]
kavel: 1471 € 100 - € 200

Cornelis Dusart (1660-1704) (toegeschreven). (Interieur met moeder, baby en oudere broer)

Ets, 22 x 17,5 cm, op handgeschept papier met deel van een ongeïdentificeerd watermerk, met bovenhoeken opgezet op drager.
Toegeschreven aan Dusart op keerzijde en op drager. Wij konden deze prent echter niet terugvinden.