veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1470] [1471] [1472]
kavel: 1470 verkocht € 1800.00

Rembrandt Harmensz van Rijn (1606-1669). (De presentatie in de tempel)

Ets, ca. 1640, 21,2 x 28,8 cm, onder passepartout.
Goede afdruk op handgeschept papier met zeer brede (vergeelde) marges; gerepareerde scheur in blanco linker bovenmarge. New Hollstein Dutch and Flemish (Rembrandt text) 184, 4de of 5de staat; Hollstein Dutch en Bartsch 49, 3rde staat.