1550-1589 Fine arts: monografieën en referentiewerk

[1550 - 1559] [1560 - 1569] [1570 - 1579] [1580 - 1589]
kavel: 1560
[Rembrandt van Rijn. Pieter Lastman. Ferdinand Bol] Rembrandt and his Circle
-Drawings in the Frits Lugt Collection. 2 delen. Peter Schatborn. Bussum/ Parijs, Thoth/ Fondation Custodia. 2 gebonden delen in 1 cassette. In goede staat + Pieter Lastman. Studien zu Leben und Werk. Christian Tico Seifert. Petersberg, Michael Imhof Verlag, 2011. Linnen met stofomslag + Ferdinand Bol (1616-1618). Rembrandt's Pupil. Albert Blankert. Doornspijk, Davaco, 1982. Linnen met s.o. - en 3 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1561
[Schilderkunst in de Noordelijke en Zuidelijke Nederlanden] Ferdinand Bol 1616-1680
-Een leerling van Rembrandt. Albert Blankert. Proefschrift. Rijksuniversiteit Utrecht, 1976. In goede staat. Zeldzaam exemplaar van het proefschrift dat zes jaar later verscheen als geïllustreerd standaardwerk + Jacob van Ruisdael and the Perception of Landscape. E. John Walford. New Haven, Yale, 1991. Linnen met stofomslag + J. de Beijer. Oeuvre-catalogus. H. Romers. Den Haag, Kruseman's Uitgeversmaatschappij, 1969. Linnen met s.o. S.o. watervlekkig aan onderzijde, verder goed - en 12 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1562
[Rembrandt van Rijn] Rembrandt. Sa vie et ses oeuvres
-C. Vosmaer. Den Haag, Martinus Nijhoff, 1877. 2e editie. Halfleer. Met twee etsen Jan Weissenbruch Jr. en stamboom. Bovenzijde rug gerestaureerd + Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps. Émile Michel. Parijs, Librairie Hachette, 1893. Halfleer met geribde rug. Met talrijke platen en illustraties. Schutblad en binnenzijde voorplat met ex libris - en 5 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1563
[Zee- en stadsgezichten] Cornelis Vroom. Marine and Landscape Artist
-2 delen. G. Keyes. Rijksuniversiteit Utrecht, 1975. Gebrocheerd. Deel 1 proefschrift, deel 2 index + Ludolf Backhuysen (1630-1708). Sein Leben und Werk. Gerlinde de Beer. Zwolle, Waanders, 2002. Linnen met stofomslag + Hendrik Willem Mesdag (1831-1915). Oeuvrecatalogus. De Schetsen. Johan Poort. Wassenaar, Stichting Mesdag Documentatie, 1995. Linnen met s.o. - en 3 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 1564
Singular Vision. Haboldt & Co.'s Old Master Paintings and Drawings
-Since 1983. Amsterdam/ New York/ Parijs, Bob Haboldt, 2012. Linnen met linnen cassette + De kasteeltekeningen van Roelant Roghman. 2 delen. H.W.M. van der Wyck. Alphen aan den Rijn, Canaletto/ Stichting Nederlandse Buitenplaatsen en Historische Landschappen, 1989. Beide linnen met stofomslag. S.o. deel 1 wat sleets + Miscellanea. I.Q. van Regteren Altena. Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1969. Linnen - en 7 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1565
[17e-eeuwse schilderkunst] Charles Howard Hodges. 1746-1837
-A.C.A.W. Baron van der Feltz. Assen, Van Gorcum, 1982. Linnen met stofomslag + De tempel der kunst of het kabinet van den heer Braamcamp. 2 delen. Clara Bille. Amsterdam, J.H. de Bussy, 1961. Beide linnen. Deel 1 tekst, deel 2 verkoopcatalogus + Nicolaes Maes. Studien zu den datierten Gemälden des Nicolaes Maes (1634-1693). León Krempel. Petersberg, Michael Imhof Verlag, 2000. Linnen met s.o. Achterplat met deuk aan linkerzijde - en 8 andere.-

verkocht € 260.00
kavel: 1566
On site with P. Cézanne in Provence. Pavel Machotka
-Marseille/ Résidence La Nativité, Editions Crès/ Paul Cézanne Society, 2006. Gebonden oblong in cassette. Cassette met krassen + Hendrick Goltzius (1558-1617). Tekeningen, prenten en schilderijen. Huigen Leeflang/ Ger Luijten. Zwolle/ Amsterdam/ New York/ Toledo, Waanders/ Rijksmuseum/ Metropolitan Museum of Art/ Toledo Museum of Art, 2003. Linnen met stofomslag. In goede staat + Jacob Jordaens (1593-1678). 2 delen. Deel 1: Schilderijen/ wandtapijten. Deel 2: Tekeningen/ prenten. Devischer/ De Poorter. Brussel, Gemeentekrediet, 1993. Gebrocheerd. In goede staat - en 11 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1567
[W.O.J. Nieuwenkamp (1874-1950)] Bali en Lombok
-Tweede zwerver uitgave eerste gedeelte. W.O.J. Nieuwenkamp. Edam, 1906. Oblong 4to. Kartonnen platten met linnen rug. Met talrijke houtsnedes en ornamenten. Voorplat sleets + Vijftig nieuwe etsen van W.O.J. Nieuwenkamp. Geïllustreerde catalogus door Mr J.B. de la Faille met een studie over Nieuwenkamp en zijn werk door A. Hallema. Amsterdam, Eisenloeffel's Kunsthandel voorheen wed. G. Dorens en Zoon, 1916. Linnen. Rug sleets, voorste schutblad met aant. in pen + Twee honderd etsen en houtsneden van W.O.J. Nieuwenkamp. H.J. Hubert/ W.O.J. Nieuwenkamp. Amsterdam, Wed. G. Dorens en Zoon, 1912. Linnen. Ex. 127/200. Voorste schutblad met aant. in pen.-

verkocht € 80.00
kavel: 1568
[Beeldende kunst. Duitsland] Sigmar Polke
-The Editioned Works 1963-2000. Catalogue Raisonné. Jürgen Becker/ Claus von der Osten. Ostfildern, Hatje Cantz, 2000. Gebonden met stofomslag + Sigmar Polke. Werke aus der Sammlung Froehlich. Idem, 2000. Geb. met s.o. + The Total Artwork in Expressionism. Ralf Beil/ Claudia Dillmann. Idem, 2011. Geb. met s.o. - en 14 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1569
[Joseph Beuys (1921-1986)] Joseph Beuys
-Parijs, Éditions du Centre Georges Pompidou, 1994. Gebrocheerd + Thinking Is Form. The Drawings of Joseph Beuys. Londen, Thames and Hudson, 1993. Linnen met stofomslag + Joseph Beuys. Block Beuys. Eva Wenzel/ Jessyka Beuys. München, Schiermer/ Mosel, 1997. Gebrocheerd - en 9 andere.-

verkocht € 130.00