1550-1589 Fine arts: monografieën en referentiewerk

[1550 - 1559] [1560 - 1569] [1570 - 1579] [1580 - 1589]
kavel: 1570
Land and Environmental Art
-Jeffrey Kastner. Londen/ New York, Phaidon, 1998. Gebonden met stofomslag. Themes and Movements-reeks + 6 andere uit dezelfde reeks: Arte Povera. Carolyn Christov-Bakargiev. 1999 + The Artist's Body. Tracey Warr. 2000 + Minimalism. James Meyer. 2000 + Art and Feminism. Helena Reckitt. 2001 + Conceptual Art. Peter Osborne. 2002 + Dada. Rudolf Kuenzi. 2006. Gebrocheerd.-

verkocht € 70.00
kavel: 1571
[Outsider art/ Art brut] Louis Soutter. Le tremblement de la modernité
-Parijs/ Lyon, La Maison Rouge/ Fage Éditions, 2012. Gebrocheerd + Art Brut. Abcd collection. Praag, les Éditions, 2006. Gebonden + Outsider Art from Japan. Zwolle, WBooks, 2012. Gebrocheerd + 8 tentoonstellingscatalogi van Museum Charlotte Zander - en 16 andere.-

verkocht € 240.00
kavel: 1572
[Duits Expressionisme] German Expressionist Prints and Drawings
-Catalogue of the Collection. The Robert Gore Rifkind Center for German Expressionist Studies. Volume 1 + 2 Catalogue of the Collection. Bruce Davis. Los Angeles County Museum of Art, Prestel, 1989. 214; 845 p. Geb. met s.o. + Der Blaue Reiter. Ein Tanz in Farben. Aquarelle, Zeichnungen und Druckgraphik aus dem Lenbachhaus. Hirmer, 2010. In halflinnen + Kuenstlergruppe Brücke. Horst Jähner. Berlin, Henschelverlag, 1984. Geb. met stofomslag, in cassette - en 4 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1573
[Tribal art] Kaiapo Amaziona
-The art of body decoration. Gustaaf Verswijver. Gent, Snoeck-Decaju & Zoon, 1992. Linnen met stofomslag + Noord-Amerikaanse indianen. Christian F. Feest. Keulen, Könemann, 2000. Gebonden met stofomslag + Orinoco - Parima. Ostfildern-Ruit, Hatje Kantz, 1993 - en 5 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1574
[Voodoo] Initiatique vôdoun
-Gilbert Rouget. Saint-Mauer, Sepia, 2001 + Mami Wata: Arts for Water Spirits in Africa and Its Diasporas. Henry John Drewal. Los Angeles, Fowler Museum, 2008 + Vaudou/ Voodoo/ Vudù. Jean-Dominique Burton. 5 Continents, 2007 + Sacred Arts of Haitian Vodou. Donald J. Cosentino. Los Angeles, Fowler Museum, 1995 - en 19 andere. -

verkocht € 100.00
kavel: 1575
[Indonesië] Batak Sculpture
-Achim Sibeth en Bruce W. Carpenter. Singapore, Didier Millet, 2007. Linnen met stofomslag + Asmat, een verdwijnende koppensnellerskultuur in Irian Jaya. René Wassing. Delft, Volkenkundig Museum Nusantara, 1977 + Ukiran-Ukiran Kayu Irian Jaya/ The Art of Woodcarving in Irian Jaya. Jac. Hoogerbrugge. Jakarta, 1977 - en 13 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1576
[Indonesië] Bisj-Poles
-Sculptures From the Rain Forest, with an essay by Kees van der Meiracker. Pauline van der Zee. Amsterdam, KIT publishers, 2007. Gebrocheerd.-

verkocht € 60.00
kavel: 1577
[Dood en sterfelijkheid] La mort n'en saura rien
-reliques d'Europe et d'Océanie. Jean-Hubert Martin en Yves Le Fur. Parijs, Réunion des musées nationaux, 1999 + La Danse des morts Citipati en Himalaya. Françoise Wang-Toutain, Françoise Pommaret e.a. Paris, Editions Fíndakly/ Galerie Le Toit Du Monde, 2004 + Tussen hemel en hel: sterven in de middeleeuwen. Sophie Balace en Alexandra de Poortes. Amsterdam, Amsterdam University Press, 2010 - en 26 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 1578
[India] Ganga Devi
-Traditions and Expressions in Mithila Painting. Jyotindra Jain. Mapin Publishing/ Mithila Museum, Ahmedabad/ Niigata, 1997. Linnen met stofomslag. S.o. met scheurtje aan rand + The Art of the Book in India. J.P. Losty. Londen, The British Library, 1982. Linnen met s.o. + Traditional Jewelry of India. Oppi Untracht. Londen, Thames & Hudson, 2008 + Ganjifa: The Playing Cards of India. Rudolf von Leyden. Londen, Victoria and Albert Museum, 1982 - en 15 andere.-

verkocht € 180.00
kavel: 1579
[India] The Earthen Drum
-Pupul Jayakar. New Delhi, National Museum, 1980. Linnen met stofomslag. Linnen op platten wat gevlekt + Bronzes of Kashmire. Prata Paditya Pal. Graz, Adeva, 1975. Softcover met s.o. + Songs for the Bride: Wedding Rites of Rural India. Barbara Stoller Miller en Mildred Archer. New York, Columbia University Press, 1985. Linnen met s.o. - en 20 andere.-

verkocht € 140.00