veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1550-1589 Fine arts: monografieën en referentiewerk
[1557] [1558] [1559] [1560] [1561]
kavel: 1559 € 70 - € 120

[Nederlandse schilderkunst] Over Nederlandse musea en schilders. Les Principaux Tableaux

du Musée Royal a La Haye. 4 delen in een band. Den Haag, l'Imprimerie du Gouvernement, 1826-1830. Linnen. Met platen. Rug aan bovenzijde sleets + Bredius Bundel. 2 delen. Amsterdam, Boek-, kunst- en handelsdrukkerij v/h Gebroeders Binger, 1915. Beide in halfleer. Rug wat sleets + Lofrede op Rembrandt. J. Immerzeel Jr., 1839. In karton gebonden. Titelpagina met bibliotheekstempel + 2 andere edities van Lofrede op Rembrandt, w.v. 1 uit 1941 met portret van Rembrandt - en 6 andere.
(totaal 12)