veiling / Veiling 24, deel III. Fotografie, Sport, Schaakboeken, Ansichtkaarten, Erotica, Varia, Antiek / 2060-2080 Fotografie: originele fotografie
[2068] [2069] [2070] [2071] [2072]
kavel: 2070 verkocht € 70.00

[Fotoalbum] 100-jarig jubileum Wilhelmina Ziekenhuis Nijmegen

Album met 120 z/w-foto's waarop de festiviteiten van het 100-jarig jubileum in 1950 worden weergegeven. Leer, oblong, 25 x 35,5 cm. Foto's 13,5 x 8,5 cm tot 23 x 17 cm. Meerdere beschermvellen beschadigd, verder goed + 19 ingestoken kleurenfoto's uit 1973 waarop de brand van de bijbehorende verpleegstersschool is vastgelegd.