150-190 Literatuur

veiling / 8 november 2011
[150 - 160] [161 - 170] [171 - 180] [181 - 190]
kavel: 161
-L.J. Veen, Amsterdam, 1906, eerste druk. Gebonden uitgave met prachtig bandontwerp van Chris Lebeau. 221 p. -

verkocht € 260.00
kavel: 162
Hans Andreus/ Frank Lodeizen
-Klein Boek om het Licht Heen, U.M. Holland, Haarlem, 1964. Geb. s.o., 68 p. Ex. met opdracht van Lodeizen "Voor Toosje omdat we zo leuk op de tafel dansten" en Andreus "Voor Toosje die ik helaas nooit op enige tafel of hoe dan ook heb zien dansen." -

verkocht € 35.00
kavel: 163
De Russische Bibliotheek
-Van Oorschot, Amsterdam, 29 delen van uit de paperback dundruk uitgave. Ca. 1983-1989.-

verkocht € 75.00
kavel: 164
Gerrit Komrij - Mijn Minnaars
-Tight End Press, 1994. Gebrocheerde uitgave, 44 p. met ets in sepia en goud van Charles Hofman, genumm. en gesign. Dit is nummer 8. Gedrukt in een oplage van 21 + 7 genummerde exemplaren. + Een separaat gedrukt nawoord door Paul Van Capelleveen. In cassette. -
€ 200 - € 450
kavel: 165
Ljesskow: Der Stählerne Floh
-Übersetzt, eingeleitet und mit einem nachwort versehen von Karl Nötzel. Musarionverlag, München, 1921. [5], 69, [3] p. Met 8 gesigneerde originele gravures van Otto Quante. Oplage van 150.-
€ 300 - € 600
kavel: 166
Arabian Nights + Supplemental Nights
-Ook wel bekend als de 'Verhalen van Duizend en Eén Nacht'. Richard F. Burton (vert.), The Book of the Thousand Nights and a Night. A Plain and Literal Translation of the Arabian Nights Entertainments. The Burton Club, 1885-1886. In 10 delen. + R.F. Burton, Supplemental Nights. To the Book of Thousand and One Nights, With Notes Anthropological and Explanatory. The Burton Club, 1886-1888. In 6 delen. Hardcovers. -

verkocht € 260.00
kavel: 167
Louis Couperus - Psyche
-L.J. Veen, Amsterdam, 1927. 159 p., halflinnen. Met 23 platen van Reith. -

verkocht € 40.00
kavel: 168
Een boek voor altijd
- Met origineel werk van o.a. Rutger Kopland, C.O. Jellema, Jean Pierre Rawie, Wout Muller en Martin Tissing, gesigneerd door alle schrijvers en kunstenaars. Philip Elchers, 1991. Eén van de 100 luxe exemplaren in cassette. -

verkocht € 125.00
kavel: 169
Hendrik de Vries - Die Droomwereld in te Dringen!
-Project van drukkers in de marge bij de honderdste geboortedag van Hendrik de Vries. De Typografentafel, Groningen, 1996. Cassette 13,7 x 15,5 x 20 cm. Waarin 30 boekjes en een rol, alle tot dan toe onuitgegeven, op één gedicht na. Gedrukt door 30 verschillende drukkers. Oplage 100 ex. -
€ 200 - € 400
kavel: 170
Miniatuurboekje: C.O. Jellema- Drie Oden
-Philip Elchers, 1993. Kleinste boekje uit de microreeks. 37 x 51 mm. hc. 48 p. + Bruno Ernst, Coos den Tonkelaar - Onmogelijke anaglypen. Over dingen die je wel kunt zien, maar die niet bestaan. Philip Elchers, 73 x 49 mm., gebonden met s.o., inclusief 3D brilletje.-
€ 60 - € 100