150-190 Literatuur

veiling / 8 november 2011
[150 - 160] [161 - 170] [171 - 180] [181 - 190]
kavel: 171
Woordendoos
-Drukwerk in de Marge. Uitgave Zeeuwse Bibliotheek, 1995. Nr. 16 van een totale oplage van 60. Cassette met dertig bijdragen bij het twintigjarig bestaan van Stichting Drukwerk in de Marge. Met bijdragen van K. Schippers, Leo Vroman, Ed Leeflang, Hendrik Werkman, M. Vasalis. Gedrukt door o.a. de Eikeldoorpers, Arethusa Pers, Rinus de Vringer, Rob Cox etc.-
€ 200 - € 400
kavel: 172
Zilverdistel - Willem Kloos Verzen uit de jaren 1880-1890
-'s Gravenhage, 1919, 107, (12) p. Derde boek voor de Vereeniging der Vijftig. Nummer XII van XX luxe exemplaren. In perkament met vergulde rugbelettering. -

verkocht € 275.00
kavel: 173
Zilverdistel - Experimenten door G. Gossaert
-'s Gravenhage, 1911. Nummer 35 van een oplage van 60 ex. op geschept papier, met gemarmerd kaft en opgeplakt titelvignet. Gesigneerd door de auteur. -

verkocht € 100.00
kavel: 174
[Miniatuurboekjes] Cahier Collectie
-1989-1992, Philip Elchers, gesigneerde en genummerde reeks van 25 miniatuur kunstenaarsboekjes in transparante cassettes, in blauw doosje gestoken. Oplage 100 ex. Dit is ex. nr. 11.-
€ 100 - € 200
kavel: 175
Hugo Claus - Almanak
-366 Knittelverzen. Cornamona Pers, Amsterdam, 1982. Een van de 6 extra luxe exemplaren, door Geert van Daal gebonden in een franse band van blauw marokijnleder, met geciseleerd kopgoudsnede, handverguld. Met gemarmerde schutbladen in bijpassende cassette. HC, gesigneerd door de auteur.-

verkocht € 1250.00
kavel: 176
Marginalia
-Vincent Weyand - Najeugd en andere verzen, Castrum Peregrini Pers, Amsterdam 1991, 52 (14) p, geb. met s.o. + J.H. van Geemert - Alles bleef zoals het niet was. Tekeningen Jeroen Krabbé, De Beuk, 1992. Losbladige editie in cassette, nr. 22 van de 60, met signatuur van auteur en tekenaar. + 2 andere - en C. Buddingh' - Acht gorgelrijmen. Met 4 litho's van Alfons van Heusden. Drukkerij vh Koch & Knuttel Gouda. Relatiegeschenk ter gelegenheid van de Koppermaandag 1957.-
€ 60 - € 100
kavel: 177
Gerard Reve - Zeergeleerde Vrouwe
-Veen, Utrecht, 1982. Hc, 16 p. Ongenummerd ex. Gesigneerd door Reve. -

verkocht € 40.00
kavel: 178
Simon Vestdijk - Het Litteken
-Cornamona Pers, 1984. Gebonden in halfleer met gemarmerde platten. Een van de 10 hc exemplaren die bestemd waren voor familie, uitgever en drukker. In cassette gestoken.-

verkocht € 110.00
kavel: 179
Willem Frederik Hermans - Relikwieën en Documenten
-Cornamona Pers, 1985. In heel marokijn gebonden, voorzien van een foudraal van marmerpapier. Een van de 10 exemplaren bestemd voor schrijver en uitgeverij, genummerd hc, gesigneerd door de schrijver.-

verkocht € 600.00
kavel: 180
Le Spleen de Paris
-Petits Poèmes en prose. Diverse katernen in orig. pap. band van uitgaves door André Vial, Paris, ca. 1930, hoogstwaarschijnlijk bedoeld als showmateriaal voor belangstellenden. Met fragmenten uit diverse boeken van Baudelaire en illustraties van o.a. Daniel Sigros en Pierre Rousseau. -
€ 40 - € 80