veiling / 8 november 2011 / 150-190 Literatuur
[152] [153] [154] [155] [156]
kavel: 154 € 50 - € 80

Jan Eijkelboom - Zorgzaamheid

Cornamona Pers, 1983. Vertaling van Care, Richard Murphy. Totale opl. 200 ex. Hiervan werden 25 exemplaren in leer gebonden met gemarmerde platten, in foudraal gestoken. Dit is nr. 24, gesigneerd door Eijkelboom. + Care, Richard Murphy, vertaald door Jan Eijkelboom. Een van de 125 gebrocheerde ex. in handgemarmerd papieren omslag in foudraal.
(totaal: 2)