Carl Barks - Originele schets
This item contains no English description.
See the Dutch description: Schets van een groot aantal van de door Barks bedachte creaties. In blauw potlood, gesigneerd r.o. 12 x 36 cm. Dagobert Duck, Zwarte Magica, Willie Wortel, De zware Jongens, Mombie de Zombie, Guus Geluk, Govert Goudglans en anderen.