Automobielen - Lincoln
This item contains no English description.
See the Dutch description: Barcelona, 1938. Map met 19 kleurenlith. van verschillende modellen.
Map roestvlekkig, enkele scheurtjes aan rug en gebruind aan randen. De litho's in goede staat.