This item contains no English description. See the Dutch description: Eind 18de/ begin 19de eeuw, gegraveerde handgekleurde achtergrond en 4 lagen, 9x14 cm., in enveloppe uit de tijd.
Drie lagen (ernstig) beschadigd.