La Céramique Hollandaise
This item contains no English description.
See the Dutch description: Histoire des Faïences de Delft, Haarlem, Rotterdam, Arnhem, Utrecht etc. et des Porcelaines de Weesp, Loosdrecht, Amsterdam et La Haye. H. Havard. Amsterdam, Compagnie Générale d'éditions "Vivat", 1909, 2 delen, vele (gelithografeerde)(kleuren) platen, ills. en signaturen, uniform halflinnen uit de tijd, folio.
Af en toe licht roestvlekkig. Twee stevig gebonden kloeke delen.