"Le Papier"/ "Four a Terre Cuite"/ "Le Haut-Fourneau"/ "Le Fer"/ "La Houille"/ "Le Tissage".
This item contains no English description.
See the Dutch description: Collectie van 6 gelithograveerde "beroepen-platen" in kleur, met tekst in het Frans, 59x47 cm., door E. Deyrolle, Parijs, (laat 19de eeuw).
Leuk lot.