veiling / 8 november 2011 / 437-460 Affiches
[439] [440] [441] [442] [443]
kavel: 441 verkocht € 120.00

"Le Papier"/ "Four a Terre Cuite"/ "Le Haut-Fourneau"/ "Le Fer"/ "La Houille"/ "Le Tissage".

Collectie van 6 gelithograveerde "beroepen-platen" in kleur, met tekst in het Frans, 59x47 cm., door E. Deyrolle, Parijs, (laat 19de eeuw).
Leuk lot.