LOT 87
SOLD €80,00

Het Gemeenteplan of Niets?

This item contains no English description. See the Dutch description: Antwoord op het praeadvies van Burgemeester en Wethouders in zake de Beurs- en Boulevardquaestie, voordracht No. 212. Door een Amsterdammer, Schrijver der Brochure: Amsterdam een Wereldstad? Amst., "Uitgegeven voor Rekening van den Schrijver", 1887, 32 pag., 2 uitslaande kleurenlitho s, orig. kart. omslag. Los in de band en enigszins gebruind. Leuk en zeldzaam werkje. En 3 andere m.b.t. de Amsterdamse beurs: W.P. Sautijn Kluit, De Amsterdamsche Beurs in 1763 en 1773 (Amst., 1865); J. Warnsinck, Bouwkundige aanmerkingen, op het onlangs tentoongestelde model van een koopmansbeurs voor de stad Amsterdam (Amst., 1840) en J. Hilman, De Beurs van Amsterdam in 1845. Dichtstuk (Amst., 1845).

(totaal: 4)