470-496 Sport

veiling / 8 november 2011
[470 - 479] [480 - 489] [490 - 496]
kavel: 490
Damessportvereniging Brunhilde Groningen
-2e lustrum 1925-1935. 80 p. -

verkocht € 100.00
kavel: 491
Olympische Spelen 1928
-Twee grote oblong plakalbums, 30 x 38 cm. Met 284 en 106 p. vol net ingeplakte krantenknipsels van de Olympische Spelen in Nederland, 1928. Fraai en uitgebreid tijdsbeeld.-

verkocht € 320.00
kavel: 492
Oranje Voetbal
-Tijdschrift nrs. 1 t/m 6, 1959-1960. 14 p., geniet, prijs 50 cents. Met wedstrijden Nederland - Belgie, Duitsland - Nederland en 4 andere. Deel 1 met enkele pennestrepen.-

verkocht € 60.00
kavel: 493
Kegelen - Tienjarig Bestaan van de Kegelclub Dierentuin, Bloemendaal, 1893-1903
-Oblong album, 24 x 33 cm., waarin 13 foto's, waarvan de eerste gesigneerd door alle leden.-

verkocht € 50.00
kavel: 494
Voetbal Vademecum
-Seizoen 1931-32, 1932-33 en 1933-34. Alle 3 in zeer goede staat. Geniet, 48 p. De uitgave uit 1932 is ontworpen door Jac Jongert. -

verkocht € 110.00
kavel: 495
Blik IXe Olympiade 1928
-Rond blik met hardloper. Bottomley's Toffee, England. Slijtage aan boven- en zijkanten, tekst en afbeelding wel goed zichtbaar. -

verkocht € 60.00
kavel: 496
Een halve Eeuw Wielersport 1867-1917
-George J.M. Hogenkamp. Met bandillustratie van Willy Sluijters. Amsterdam, 1916. -

verkocht € 200.00