LOT 1540
SOLD €120,00

[Wajang] Darah Bharata. Verzameling van hoofdpersonen uit de Wajang Poerwa

Batavia, Commissie voor de Volkscultuur, 1919. Paper portfolio (design: P. Ducro) w. text sheets and 37 lithogr. col. plates after R. Soelandi. Sm. folio.