Gesloten voor biedingen

veiling / Auction 28 - Session II Cartography part 2, Comics, Photobooks & Photography, Asia and Asian Arts, Graphic Arts, Funerary, Sheet Music, Fine Arts part I / 1535-1569 Indonesia
[1538] [1539] [1540] [1541] [1542]
kavel: 1540 verkocht € 120.00

[Wajang] Darah Bharata. Verzameling van hoofdpersonen uit de Wajang Poerwa

Batavia, Commissie voor de Volkscultuur, 1919. Paper portfolio (design: P. Ducro) w. text sheets and 37 lithogr. col. plates after R. Soelandi. Sm. folio.