LOT 949
SOLD €175,00

Alex

This item contains no English description. See the Dutch description: Jacques Martin, Casterman 1986. Gekartonneerd album in groot formaat (46 x 35 cm) van Alex de Onversaagde. Oplage 300 genumm. en gesign. ex. -en De Dooltocht van Alex, Casterman, 1987 + De Barbaren, Wonderland productions, 1998. Hc, met gesigneerde zeefdruk. Oplage 225 ex.

(totaal 3)