LOT 953
PASSED

Dick Matena. Virl

This item contains no English description. See the Dutch description: Uitgeverij Panda, 1981. Luxe roodlinnen cassette met originele pagina. Nummer 7 van 61 genumm. en door Matena gesign. albums. Er verschenen evenveel albums als pagina's in het verhaal. De ingestoken pagina is daarmee dan ook de 7e van het verhaal.