LOT 2609
PASSED

[Schoolplates] B. Bueninck. Bridge near Breukelen

Lithography on board. 58 x 78 cm. With: (2) R. Goris. De Grote Markt te Ouddrecht Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. (3) R. Goris. De Tweede Kamer Veregadert. Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, offered by Rijksspostspaarbank. (4) J. Dalenoord. Het Hollandse Polderland. (sl. worn, stained. (5) Isings. Een stad in de Middeleeuwen. Wolters, ca. 1930. On linen. Sl. dam., between wooden support, with cord. (6) De Rhijn by Rhenen. J. B. Wolters Groningen-Djakarta. Dam. on upper and right side. Between wooden support.

(total 6)