LOT 477
SOLD €50,00

[Studentica] De Academie te Leiden in de 16e, 17e en 18e eeuw,

door Dr. G.D.J. Schotel. Haarlem, Kruseman & Tjeenk Willink, 1875, (8),410 p., colour lithogr. frontispiece and 7 tinted lithogr. plates, contemporary half-cloth, 4to (foxed in places).

With: Een studenten-oproer in 1594, bijdrage tot de geschiedenis van het Staten-College te Leyden, door Dr. G.D.J. Schotel. Leiden, J.K. Steenhoff, 1867, 4,104 p., folding tinted lithogr. plate, contemporary half-cloth, 4to (spine strip missing). And with: Bijdragen tot de vroegste geschiedenis en den toekomstigen bloei der Hoogeschool te Leiden. Eene feestgave bij de viering van haar twee honderd vijfenzeventig-jarig bestaan, door N.C. Kist. Leiden, P.H. van den Heuvell, 1850, (6),125,(1) p., with facsimile frontispiece, original printed cardboard binding, large 8vo (defect on spine) and with 1 other. (4 in total)