LOT 492
SOLD €80,00

[Studentica] Maskerade gehouden door de leden van het Leidsche Studenten-Corps

den 15 den Juni 1875 ter viering van den 300sten verjaardag der Leidsche Hoogeschool, voorstellende de Leidsche Hoogeschool, afgebeeld in de beroemdste en merkwaardigste mannen, die van hare stichting af hun naam aan den haren hebben verbonden. (...) geteekend en op steen gebracht door G.J. Bos. Leiden, J. Hazenberg, Corns. Zoon (1875), letter print explanation on blue paper (8 p. incl. wrapper), hand-coloured lithogr. leporello consisting of 42 sections of 26,5 x 35 cm. each (total length over 14 meter), loose as published in original blindtooled and gilt portfolio with binding ribbons, oblong folio.

With: Programma van de Maskerade, te houden door de leden van het Leidsche Studenten-Corps (...) op Dinsdag den 15den Juni 1875 (...). Leiden, J. Hazenberg, Corns. Zoon, (1875), 16 p. (incl. wrapper). And with: Het derde eeuwfeest. Eene herinnering aan de Leidsche Maskerades van vroeger en later, benevens eene beschrijving van den Gecostumeerden Optocht te houden (...) op 15 Juni 1875. Leiden, A.W. Sijthoff, 1875, 59 p., original (damaged) wrapper, and with 1 other related publication. (4 in total)