veiling / 13 november 2012 / 200-227 Kinderboeken II
[208] [209] [210] [211] [212]
kavel: 210 € 90 - € 150

Altijd wat anders. Wonderboeken voor 't jonge Nederland

Tekst E. van Calkar. Arnhem, Van Egmond en Heuvelink, z.d. (1873). 12 pag., 5 grote gelithogr. platen met beweegbare onderdelen, gelithografeerd omslag, quarto.
Zeldzaam. Prachtige gekleurde platen, maar helaas in een zeer matige staat. Diverse reparaties. Sold w.a.f.