veiling / 13 november 2012 / 200-227 Kinderboeken II
[218] [219] [220] [221] [222]
kavel: 220 € 100 - € 200

De kermisArtisten of de Viervoetige Kunstenmakers voor het Kleine Publiek

J. Schenkman. Amst., G.T. Bom, z.d. (1862). 20 handgekl. gelithogr. platen met tekst (enzijdig bedrukt), orig. halflinnen, quarto.
Gerestaureerd (professioneel uitgevoerd). Band gevlekt.